Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Gaidot sniegu, ielu uzturētāji Rīgā atsāk diennakts dežūras

Ņemot vērā sinoptiķu prognozes par šonakt gaidāmo snigšanu, Rīgas domes Satiksmes departaments uzdevis ielu, tiltu un pārvadu uzturētājiem nodrošināt diennakts dežūras, iesaistot visas tehnikas vienības, lai, sākoties snigšanai, nekavējoties varētu uzsākt ielu attīrīšanu no sniega vai apledojuma.

Par to liecina Rīgas domes paziņojums.

Departaments atgādina, ka intensīvas snigšanas laikā satiksme ir ievērojami lēnāka, tāpēc transportlīdzekļu vadītāji aicināti būt piesardzīgiem, kā arī izturēties ar sapratni citam pret citu.

Transportlīdzekļu vadītājiem jāņem vērā, ka ielu, tiltu un pārvadu attīrīšana no sniega intensīvas satiksmes apstākļos ir apgrūtināta, jo tehnikas vienības iekļaujas kopējā satiksmes plūsmā. Savukārt nakts laikā ielas, tiltus un pārvadus ir iespējams attīrīt  operatīvāk.

Arī šogad, atkarībā no sniega apjoma, prioritāri vispirms apstrāde ar pretslīdes materiāliem tiks veikta maģistrālajās ielās ar sabiedriskā transporta kustību, kā arī uz tiltiem un pārvadiem.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma