Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Gaisa telpas slēgšana virs kara darbības zonas Ukrainā var ietekmēt pasažieru pārvadājumus    2

Gaisa telpas slēgšana virs kara darbības zonas Ukrainā var ietekmēt pasažieru pārvadājumus, telekanāla LNT raidījumā 900 sekundes teica Civilās aviācijas aģentūras vadītājs Māris Gorodcovs.

Gaisa telpa minētajā teritorijā ir pilnībā slēgta, līdz ar to lidmašīnām ir jāmet loks, kas var paildzināt lidojumus esošajos maršrutos. Tas jāņem vērā pasažieriem, kuriem ir plānots īss laiks starp maršrutiem.

Saistītie raksti

Kā ziņots, Malaysia Airlines pasažieru lidmašīna, kas no Amsterdamas devās uz Kualalumpuru, ceturtdien tika notriekta virs Ukrainas austrumiem, nogalinot 298 cilvēkus, kas tajā atradās.

Lidmašīnu notriekuši promaskaviskie kaujinieki, apliecināja Ukrainas valdība.

Arī Gorodcovs norādīja, ja tādā augstumā, kurā lidoja šī lidmašīna, notiktu tehniska kļūme, lidmašīnas apkalpe būtu paspējusi ziņot dispečeriem, pirms lidmašīna nogāztos.

Viņš piebilda, ka Latvijas lidsabiedrības airBaltic vadība šorīt agri no rīta informējusi, ka veikti papildu pasākumi, lai garantētu drošību lidojumos uz Ukrainu. Gorodcovs piebilda, ka plašāk par šiem pasākumiem jājautā lidsabiedrībai.

Savukārt Ukraina noteikusi stingrākus ierobežojumus virs karadarbības zonas, un lidojumi pa ierastajām trasēm nav iespējami, teica Gorodcovs.

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma