Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Gājēju pāreju aprīko ar sensoru

Lai paaugstinātu gājēju drošību, šķērsojot Kalnciema ielu pie Dreiliņu ielas, neregulējamā gājēju pāreja papildus ir aprīkota ar dzelteno mirgojošo brīdinājuma signālu, kas sāk mirgot brīdī, kad kāds gājējs grasās šķērsot ielu pa gājēju pāreju, Db.lv informēja Rīgas domes satiksmes departaments.

Gājēju pāreja ar šādu mirgojošo signālu ir aprīkota, lai pievērstu pastiprinātu autovadītāju uzmanību gājēju pārejai un lai autovadītājs laikus varētu samazināt braukšanas ātrumu.

Lai gājēju pāreja būtu labi saskatāma jau no krietna attāluma, līdz šim tā bija aprīkota ar papildus apgaismojumu, kur apgaismes lukturi ir izvietoti uz speciāliem metāla balstiem.

Turpmāk autovadītāju uzmanību piesaistīs arī dzeltenais mirgojošais signāls, kas sāks mirgot brīdī, kad gājējs tuvojas gājēju pārejai un to šķērso.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvija var pārņemt kravas uz Kaļiņingradu

Latvija var pārņemt kravas uz Kaļiņingradu  19

«Šodien ir iespēja iegūt Latvijas tranzīta koridoram papildu 9 milj. tonnu kravu – tās ir kravas, kas pašlaik caur Baltkrieviju un Lietuvu iet uz Kaļiņingradu,» saka Euro Rail Trans valdes loceklis un līdzīpašnieks Ainārs Šlesers...

Reklāma