Ņemot vērā visas izmaiņas, kas tiks veiktas, zaudējumi ar katru gadu samazināsies. «2011. gadā kompānijas zaudējumi būs lielāki nekā bija 2010. gadā. Nākamgad zaudējumi būs mazāki,» norāda airBaltic prezidents Martins Gauss.

«Šis finanšu gads beigsies pavasarī, kad būs visi pārskati. Bet prognozējamie šā gada zaudējumi varētu būt 60 miljoni latu,» intervijā laikrakstam Diena atzīst airBaltic jaunais prezidents, piebilstot, ka laiku, kad aviokompānija varētu atsākt pelnīt, parādīs biznesa plāns, kas būšot gatavs nākamgad februārī.

«Salīdzinot ar citām tuvo distanču aviokompānijām, un tādas Eiropā ir vairākums, visām pēdējais gads ir bijis ļoti smags. Visām bijuši zaudējumi. Es tagad nevaru spriest par šo konkrēto summu, jo man nav zināmi visu šo kompāniju finanšu dati. Katrai aviokompānijai ir savas problēmas, tās nav visām vienādas. Šobrīd strādājam pie airBaltic problēmām un domājam tām risinājumu,» skaidro Gauss.

Viņš arī norāda, ka darbinieku skaits netiks samazināts. «Pirms es šeit ierados, airBaltic štats tika samazināts par aptuveni 200 cilvēkiem. Un, ja mēs pieturamies pie nākamā gada plāna, mums ir vajadzīgais darbinieku skaits, var pat nākties to palielināt. Šobrīd airBaltic dod darbu 1196 cilvēkiem un nav vajadzības kādu atlaist,» tā Gauss.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra