Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

airBaltic prezidents Martins Gauss

Foto: Edmunds Brencis, Dienas Mediji

Gauss: airBaltic zaudējumi ar katru gadu samazināsies; darbiniekus neatlaidīsim  4

Ņemot vērā visas izmaiņas, kas tiks veiktas, zaudējumi ar katru gadu samazināsies. «2011. gadā kompānijas zaudējumi būs lielāki nekā bija 2010. gadā. Nākamgad zaudējumi būs mazāki,» norāda airBaltic prezidents Martins Gauss.

«Šis finanšu gads beigsies pavasarī, kad būs visi pārskati. Bet prognozējamie šā gada zaudējumi varētu būt 60 miljoni latu,» intervijā laikrakstam Diena atzīst airBaltic jaunais prezidents, piebilstot, ka laiku, kad aviokompānija varētu atsākt pelnīt, parādīs biznesa plāns, kas būšot gatavs nākamgad februārī.

«Salīdzinot ar citām tuvo distanču aviokompānijām, un tādas Eiropā ir vairākums, visām pēdējais gads ir bijis ļoti smags. Visām bijuši zaudējumi. Es tagad nevaru spriest par šo konkrēto summu, jo man nav zināmi visu šo kompāniju finanšu dati. Katrai aviokompānijai ir savas problēmas, tās nav visām vienādas. Šobrīd strādājam pie airBaltic problēmām un domājam tām risinājumu,» skaidro Gauss.

Saistītie raksti

Viņš arī norāda, ka darbinieku skaits netiks samazināts. «Pirms es šeit ierados, airBaltic štats tika samazināts par aptuveni 200 cilvēkiem. Un, ja mēs pieturamies pie nākamā gada plāna, mums ir vajadzīgais darbinieku skaits, var pat nākties to palielināt. Šobrīd airBaltic dod darbu 1196 cilvēkiem un nav vajadzības kādu atlaist,» tā Gauss.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  5

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma