Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Gauss nākamgad nāks klajā ar jaunu airBaltic stratēģisko biznesa plānu

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic 2011.gada oktobrī no Rīgas, Viļņas un Tallinas ir pārvadājusi 290,8 tūkstošus pasažieru, kas ir par 5% vairāk nekā tajā pašā periodā iepriekšējā gadā. Rīgas bāzē airBaltic pasažieru skaits šī gada oktobrī ir gada griezumā palielinājies par 8%.

«Pārvadāto pasažieru skaits ir turpinājis pieaugt, neskatoties uz samazināto airBaltic lidojumu skaitu oktobrī, salīdzinot ar pagājušo gadu. Pašlaik mēs ļoti rūpīgi izvērtējam potenciālos airBaltic attīstības scenārijus, lai nākamā gada februārī nāktu klajā ar jaunu stratēģisko biznesa plānu,» norāda airBaltic izpilddirektors Martins Gauss.

2011. gada desmit mēnešos kopumā airBaltic ir pārvadājusi 2,95 miljonus pasažieru, kas ir par 6% vairāk nekā 2010.gada attiecīgajā periodā, kad aviosabiedrība pārvadāja 2,8 miljonus pasažieru.

Saistītie raksti

Oktobrī airBaltic ir veikusi 4 467 lidojumus, kas ir par 1% mazāk nekā tajā pašā periodā pērn. 2010.gada oktobrī airBaltic veica 4 528 lidojumu. Savukārt šā gada desmit mēnešos kopumā aviosabiedrība ir veikusi 48,4 tūkstošus lidojumu.

Vietu piepildījums airBaltic lidmašīnās 2011. gada oktobrī bija 79% - par 6 procentpunktiem vairāk, salīdzinot ar 2010.gada oktobri. Šā gada pirmajos desmit mēnešos vietu piepildījums airBaltic lidmašīnās bija 75% - par 6 procentpunktiem vairāk, salīdzinot ar to pašu periodu pērn.

airBaltic lidojumu 15 minūšu punktualitātes rādītājs 2011.gada oktobrī bija 89%, kas nozīmē, ka 89 no 100 airBaltic reisiem oktobrī izlidoja plānotajā laikā vai ar ne vairāk kā 15 minūšu aizkavēšanos.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma