Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Satiksmes ministrs Kaspars Gerhards

Edmunds Brencis, Dienas Mediji

Gerhards pagaidām nesaredz draudus airBaltic, Flikam startējot Lietuvā  33

«Jāvērtē, kā Baltijas Aviācijas sistēmu plāni Lietuvā attīstās, lai varētu spriest par to ietekmi uz airBaltic».

To DB sacīja satiksmes ministrs Kaspars Gerhards. «Baltijas Aviācijas sistēmas (BAS) pēc man esošās informācijas pašlaik Lietuvā meklē investorus un lidojumus no Viļņas varētu sākt tikai nākamā gada ziemā. Pašlaik izskatās, ka BAS ir savi mērķi un airBaltic savi,» sacīja K. Gerhards. Viņam nav zināms, kādas lidmašīnas saviem lidojumiem no Viļņas gatavojas izmantot BAS, taču līdz šim nav bijusi runa par to, ka BAS varētu izmantot airBaltic floti.

Saistītie raksti

DB jau rakstīja, ka airBaltic prezidentam piederošā aviokompānija BAS šodien Lietuvā organizētajā preses konferencē nākusi klajā ar plāniem līdz 2015.gadam piedāvāt aviopārvadājumus 28 tiešajos maršrutos no Viļņas, turklāt jau no nākamā gada pavasara lidsabiedrība iecerējusi sākt lidojumus no Lietuvas galvaspilsētas uz Dublinu, Maskavu, Minheni, Parīzi, Romu un Stambulu. No 2013.gada kompānija plāno apkalpot avioreisus uz Briseli, Milānu un Frankfurti, bet no 2014.gada - uz Varšavu. Aviokompānija gatavojas piedāvāt čarterreisus uz Atēnām, Maljorku un Ēģiptes kūrortpilsētu Hurgadu. BAS pieder 47,2% airBaltic akciju, savukārt BAS vienīgais īpašnieks ir airBaltic prezidents Bertolds Fliks.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma