Dienas Bizness

 • 23 pirmdiena,
  janvāris

  Grieta, Strauta, Rebeka

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Satiksmes ministrs Kaspars Gerhards

Edmunds Brencis, Dienas Mediji

Gerhards pagaidām nesaredz draudus airBaltic, Flikam startējot Lietuvā  33

«Jāvērtē, kā Baltijas Aviācijas sistēmu plāni Lietuvā attīstās, lai varētu spriest par to ietekmi uz airBaltic».

To DB sacīja satiksmes ministrs Kaspars Gerhards. «Baltijas Aviācijas sistēmas (BAS) pēc man esošās informācijas pašlaik Lietuvā meklē investorus un lidojumus no Viļņas varētu sākt tikai nākamā gada ziemā. Pašlaik izskatās, ka BAS ir savi mērķi un airBaltic savi,» sacīja K. Gerhards. Viņam nav zināms, kādas lidmašīnas saviem lidojumiem no Viļņas gatavojas izmantot BAS, taču līdz šim nav bijusi runa par to, ka BAS varētu izmantot airBaltic floti.

Saistītie raksti

DB jau rakstīja, ka airBaltic prezidentam piederošā aviokompānija BAS šodien Lietuvā organizētajā preses konferencē nākusi klajā ar plāniem līdz 2015.gadam piedāvāt aviopārvadājumus 28 tiešajos maršrutos no Viļņas, turklāt jau no nākamā gada pavasara lidsabiedrība iecerējusi sākt lidojumus no Lietuvas galvaspilsētas uz Dublinu, Maskavu, Minheni, Parīzi, Romu un Stambulu. No 2013.gada kompānija plāno apkalpot avioreisus uz Briseli, Milānu un Frankfurti, bet no 2014.gada - uz Varšavu. Aviokompānija gatavojas piedāvāt čarterreisus uz Atēnām, Maljorku un Ēģiptes kūrortpilsētu Hurgadu. BAS pieder 47,2% airBaltic akciju, savukārt BAS vienīgais īpašnieks ir airBaltic prezidents Bertolds Fliks.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma