Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  aprīlis

  Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Ekonomika

Grib ieviest 60 santīmu biļetes Rīgas sabiedriskajā transportā  26

Nākotnē pie transporta līdzekļa vadītāja pirktā biļete braucienam Rīgas sabiedriskajā transportā varētu maksāt 60 santīmus esošo 50 santīmu vietā.

Par to liecina SIA Rīgas satiksme iesniegums Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijai, kas par tarifa maiņu varētu lemt 25. augustā. Uzņēmuma preses sekretāre Iluta Bērziņa izteicās, ka pozitīva lēmuma gadījumā tiks lemts, ar kuru datumu šo tarifu ieviest, jo šobrīd iesniegumā tas nav minēts.  Pērkot  kioskos un citās tirdzniecības vietās e-talonu, brauciena cena nemainīsies.

(Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB) (Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB) Ieviešot jauno tarifu, pie vadītāja par braucienu jāmaksā par 20 santīmiem vairāk nekā, pērkot biļeti kioskā. Tādējādi SIA Rīgas satiksme vēlas samazināt pie transporta līdzekļa vadītāja pirkto biļešu īpatsvaru. Šobrīd vēl arvien 16% pasažieru ir gatavi maksāt 50 santīmus par iespēju iegādāties biļeti jau pēc iekāpšanas transporta līdzeklī, nevis iegādāties e-talonu iepriekš. Biļešu iegādes dēļ rodas kavējumi reisos, kā arī tiek radīti draudi satiksmes drošībai, jo tiek novērsta vadītāju uzmanība.

Jaunākās ziņas kategorijā

Ārvalstu piegādātāji vētī Rail Baltica iespējas

Ārvalstu piegādātāji vētī Rail Baltica iespējas  2

Kompānijas interesējas par iepirkumiem, noskata partnerus un izvērtē riskus, ceturtdien raksta laikraksts Dienas Bizness. Par 5,8 miljardus eiro vērto Eiropas sliežu platuma (1435 mm) jaunas dzelzceļa infrastruktūras projektu Rail Baltica...

Reklāma