Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Edmunds Brencis, Dienas Mediji

Gumiju sola ilgāk nevilkt  5

Tuvākajās dienās Pasažieru vilciens varētu paziņot pretendentus, kas tiks virzīti uz 144 milj. Ls vērtā pasažieru vilcienu piegādes konkursa izšķirošo – otro kārtu, ziņo Dienas Bizness.

«Viss liek domāt, ka lēmums būs zināms šīs nedēļas laikā,» DB sacīja Pasažieru vilciena sabiedrisko attiecību speciālists Egons Ālers, atgādinot, ka līdz šim ir tikuši minēti ļoti daudz lēmumu pieņemšanas datumu, bet dažādu iemeslu dēļ šīs prognozes nav īstenojušās. Galvenais iemesls, kāpēc lēmums kavējas par četriem mēnešiem, ir tas, ka konkursa piedāvājumu izvērtēšana ir sarežģīta – specifiskā Rīgas Vagonbūves rūpnīcas (RVR) sadarbībā ar Bombardier iesniegtā piedāvājuma dēļ, paskaidroja E. Ālers.

Savukārt RVR darbinieki, kuri cīnās par ražotnes nākotni, ir apvienojušies iniciatīvas grupā, lai panāktu to, ka RVR tandēmā ar vienu no pasaules vadošajiem mašīnbūvētājiem Bombardier tiktu pielaista pie godīga konkursa ar caurspīdīgiem noteikumiem.

 

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.
Neesi abonents? Piesakies uz 2 nedēļu testa abonementu šeit!
Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma