Spānijas zemo cenu lidsabiedrība Iberia Express savu pirmo pasažieru pārvadājumu no lidostas Rīga veiks 3. jūlijā, pavēstījusi lidosta. Informācija lidsabiedrības mājas lapa liecina, ka biļetes cena maršrutā Rīga - Madride pārsniegs 200 eiro.

Tiešie reisi maršrutā Rīga – Madride notiks divreiz nedēļā – otrdienās un sestdienās. Reisu Madride - Rīga - Madride veiks no 3. jūlija līdz 15. septembrim.

Biļetes cena 7. jūlijā no Rīgas uz Madridi maksā 224 eiro, bet atgriešanās 10. jūlijā – 201 eiro, liecina informācija Iberia Express mājas lapā. Arī izvēloties biļetes lidojumiem septembra sākumā biļešu cena ir līdzīga – attiecīgi 211 un 201 eiro. Savukārt lidojums  no Madrides uz Kanāriju salām maksā 97 eiro, bet no Madrides uz Baleāru salām - sākot no 33 eiro, liecina informācija lidsabiedrības mājas lapā.

Iberia Express ir nesen izveidots Iberia meitasuzņēmums, kas veic lidojumus īsos un vidējos maršrutos un plāno noslēgt 2012. gadu ar vairāk nekā 20 gan vietējiem, gan Eiropas galamērķiem, 14 lidmašīnu floti un aptuveni 500 darbiniekiem. Aviosabiedrība nodrošina arī tiešos reisus savienojumiem ar Iberia tālo lidojumu tīklu un piedāvā visus saistītos pakalpojumus.

Iberia Express floti šobrīd veido A-320 lidmašīnas, kuras tiek izmantotas lidojumos uz deviņiem vietējiem galamērķiem (Alikante, Malaga, Sevilja, Palma, Granada, Menorka, Vigo, Lanzarote un Ibiza). Atklājot jaunus maršrutus uz Fuerteventuru, Santjago de Kompostelu un La Palmu, galamērķu skaits jūnijā jau sasniegs divpadsmit. Šomēnes Iberia Express uzsāks lidojumus uz Dublinu un Neapoli. Septembrī tiek plānots lidojumu galamērķiem pievienot arī Amsterdamu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra