Starptautiskajā lidostā Rīga no otrdienas darbu uzsāks Spānijas lidsabiedrība Iberia Express, kas veiks lidojumus no Latvijas galvaspilsētas uz Madridi. Reisi notiks divas reizes nedēļā – otrdienās un sestdienās.

«Spānija ir daudzu Latvijas ceļotāju iecienīts galamērķis, īpaši atvaļinājumu laikā. Tagad pasažieriem ceļojuma plānošana būs daudz ērtāka, jo uz Madridi būs iespējams aizlidot ar tiešo reisu,» sacīja starptautiskās lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.

Pirmā reisa pasažieri tiks īpaši sveikti, informē lidosta Rīga, kas sadarbībā ar Live Riga un Tūrisma attīstības valsts aģentūru (TAVA) sagatavojusi īpašas dāvanas ar Latvijas suvenīriem.

Lidsabiedrība reisu Madride – Rīga – Madride veiks no 3. jūlija līdz 15. septembrim. Informācija lidsabiedrības interneta vietnē liecina, ka biļetes cena lidojumam vienā virzienā ir vairāk nekā 200 eiro.

Db.lv jau vēstīja, ka Iberia Express darbu uzsāka martā, pēc tam, kad janvārī «sabruka» Spānijas ceturtā lielākā aviokompānija Spanair.

Zemo cenu lidsabiedrības izveidošana saniknājusi Spānijas arodbiedrības, kas uzskata tas apdraud apkalpju algas un darba apstākļus. Saskaņā ar arodbiedrību aplēsēm apdraudēti varētu būt vismaz astoņi tūkstoši darba vietu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra