Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Iberia Express uzsāk lidojumus no Rīgas uz Madridi  1

Starptautiskajā lidostā Rīga no otrdienas darbu uzsāks Spānijas lidsabiedrība Iberia Express, kas veiks lidojumus no Latvijas galvaspilsētas uz Madridi. Reisi notiks divas reizes nedēļā – otrdienās un sestdienās.

«Spānija ir daudzu Latvijas ceļotāju iecienīts galamērķis, īpaši atvaļinājumu laikā. Tagad pasažieriem ceļojuma plānošana būs daudz ērtāka, jo uz Madridi būs iespējams aizlidot ar tiešo reisu,» sacīja starptautiskās lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.

Saistītie raksti

Pirmā reisa pasažieri tiks īpaši sveikti, informē lidosta Rīga, kas sadarbībā ar Live Riga un Tūrisma attīstības valsts aģentūru (TAVA) sagatavojusi īpašas dāvanas ar Latvijas suvenīriem.

Lidsabiedrība reisu Madride – Rīga – Madride veiks no 3. jūlija līdz 15. septembrim. Informācija lidsabiedrības interneta vietnē liecina, ka biļetes cena lidojumam vienā virzienā ir vairāk nekā 200 eiro.

Db.lv jau vēstīja, ka Iberia Express darbu uzsāka martā, pēc tam, kad janvārī «sabruka» Spānijas ceturtā lielākā aviokompānija Spanair.

Zemo cenu lidsabiedrības izveidošana saniknājusi Spānijas arodbiedrības, kas uzskata tas apdraud apkalpju algas un darba apstākļus. Saskaņā ar arodbiedrību aplēsēm apdraudēti varētu būt vismaz astoņi tūkstoši darba vietu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma