Dienas Bizness

 • 23 pirmdiena,
  janvāris

  Grieta, Strauta, Rebeka

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Ieguldīs gandrīz 27 miljonus latu lielo pilsētu tranzītielās

Satiksmes ministrija apstiprinājusi septiņus ERAF projektus tranzītielu sakārtošanai pilsētu teritorijās. Visu projektu kopējās izmaksas būs aptuveni 26,7 miljoni latu, no tām ERAF finansējums ir 16,6 miljoni latu.

Šodien, 23. februārī, Satiksmes ministrija parakstīs vienošanos ar Liepājas, Jelgavas, Rēzeknes, Valkas un Ogres pašvaldību vadītājiem par šo projektu īstenošanu, informē Satiksmes ministrija. Liepājā paredzēts rekonstruēt Brīvības ielu, Jelgavā - Dobeles šoseju, Rēzeknē - Zilupes ielu, Valkā - vairākas tranzīta maršruta ielas, bet Ogrē - Tīnūžu un Brīvības ielas. Pilsētu tranzītielu un valsts autoceļu posmu rekonstrukcija nepieciešama, jo esošā infrastruktūra ir nolietojusies un nespēj nodrošināt pieaugošo transporta plūsmu.

Saistītie raksti

Ar ERAF līdzfinansējumu aktivitātē «Tranzītielu sakārtošana pilsētu teritorijās» jau sākta divu projektu īstenošana - Eiropas starptautiskās maģistrāles (E22) un valsts galvenā autoceļa (A10) ielu posmu rekonstrukcija Ventspilī un Uzvaras ielas rekonstrukcija no Brīvības bulvāra līdz Baznīcas ielai Bauskas pilsētā. To kopējās izmaksās ir aptuveni 4,7 miljoni latu, no tām ERAF līdzfinansējums ir 3,98 miljoni latu. Visu projektu īstenošanu plānots pabeigt līdz 2014. gadam. Līdz 22. martam ir atvērta nākamā projektu iesniegumu atlase, kurā pašvaldības vēl varēs iesniegt projektus tranzītielu sakārtošanai pilsētās. Šajā posmā paredzēts ERAF finansējums 21,2 miljonu latu apmērā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Rīgas satiksmei jāsāk viss no sākuma

Rīgas satiksmei jāsāk viss no sākuma

SIA Rīgas satiksme pārtrauc nesen izsludināto sarunu procedūru par būvprojekta izstrādni Skanstes projekta ietvaros plānotās jaunās tramvaja līnijas izbūvei un esošās tramvaja līnijas pārbūvei; būs jauns iepirkums, pirmdien vēsta...

Reklāma