Dienas Bizness

 • 27 otrdiena,
  septembris

  Ādolfs, Ilgonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8709

  USD: 1.1262

Ražošana

Ieguldīs gandrīz 27 miljonus latu lielo pilsētu tranzītielās

Satiksmes ministrija apstiprinājusi septiņus ERAF projektus tranzītielu sakārtošanai pilsētu teritorijās. Visu projektu kopējās izmaksas būs aptuveni 26,7 miljoni latu, no tām ERAF finansējums ir 16,6 miljoni latu.

Šodien, 23. februārī, Satiksmes ministrija parakstīs vienošanos ar Liepājas, Jelgavas, Rēzeknes, Valkas un Ogres pašvaldību vadītājiem par šo projektu īstenošanu, informē Satiksmes ministrija. Liepājā paredzēts rekonstruēt Brīvības ielu, Jelgavā - Dobeles šoseju, Rēzeknē - Zilupes ielu, Valkā - vairākas tranzīta maršruta ielas, bet Ogrē - Tīnūžu un Brīvības ielas. Pilsētu tranzītielu un valsts autoceļu posmu rekonstrukcija nepieciešama, jo esošā infrastruktūra ir nolietojusies un nespēj nodrošināt pieaugošo transporta plūsmu.

Saistītie raksti

Ar ERAF līdzfinansējumu aktivitātē «Tranzītielu sakārtošana pilsētu teritorijās» jau sākta divu projektu īstenošana - Eiropas starptautiskās maģistrāles (E22) un valsts galvenā autoceļa (A10) ielu posmu rekonstrukcija Ventspilī un Uzvaras ielas rekonstrukcija no Brīvības bulvāra līdz Baznīcas ielai Bauskas pilsētā. To kopējās izmaksās ir aptuveni 4,7 miljoni latu, no tām ERAF līdzfinansējums ir 3,98 miljoni latu. Visu projektu īstenošanu plānots pabeigt līdz 2014. gadam. Līdz 22. martam ir atvērta nākamā projektu iesniegumu atlase, kurā pašvaldības vēl varēs iesniegt projektus tranzītielu sakārtošanai pilsētās. Šajā posmā paredzēts ERAF finansējums 21,2 miljonu latu apmērā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma