Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8639

  USD: 1.0748

Ekonomika

Ierobežos satiksmi kārtējā Brīvības gatves posmā

Ūdensvada rekonstrukcijas dēļ ierobežos satiksmi kārtējā Brīvības gatves posmā, liecina Rīgas domes sniegtā informācija medijiem.

Sakarā ar SIA ABAGARS iesniegumu par rekonstrukcijas darbiem Brīvības gatvē ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā noteikts, ka no 11.marta līdz 20.aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības gatves posmā no Šmeļa ielas līdz Vangažu ielai, liecina Rīgas domes sniegtā informācija medijiem.

SIA ABAGARS uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kas atrodas Brīvības gatves ierobežotajos posmos, transporta piebraukšanu dzīves vietai vai uzņēmumam un operatīvā transporta kustību.

Transportlīdzekļu satiksmi Brīvības gatvē var atjaunot pirms rīkojumā minētā laika, ja darbi tiek pabeigti ātrāk.

Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme uzdots no 11.marta līdz 20.aprīlim nepieciešamības gadījumā slēgt autobusu pieturvietu Šmerļa iela virzienā no centra un izvietot informāciju pieturvietās par izmaiņām maršrutos.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma