Dienas Bizness

 • 11 svētdiena,
  decembris

  Voldemārs, Valdemārs, Valdis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Ierobežos satiksmi kārtējā Brīvības gatves posmā

Ūdensvada rekonstrukcijas dēļ ierobežos satiksmi kārtējā Brīvības gatves posmā, liecina Rīgas domes sniegtā informācija medijiem.

Sakarā ar SIA ABAGARS iesniegumu par rekonstrukcijas darbiem Brīvības gatvē ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā noteikts, ka no 11.marta līdz 20.aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības gatves posmā no Šmeļa ielas līdz Vangažu ielai, liecina Rīgas domes sniegtā informācija medijiem.

SIA ABAGARS uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kas atrodas Brīvības gatves ierobežotajos posmos, transporta piebraukšanu dzīves vietai vai uzņēmumam un operatīvā transporta kustību.

Transportlīdzekļu satiksmi Brīvības gatvē var atjaunot pirms rīkojumā minētā laika, ja darbi tiek pabeigti ātrāk.

Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme uzdots no 11.marta līdz 20.aprīlim nepieciešamības gadījumā slēgt autobusu pieturvietu Šmerļa iela virzienā no centra un izvietot informāciju pieturvietās par izmaiņām maršrutos.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma