Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Iespējams Baltijā ienāks milzīga, jauna loģistikas kompānija  6

Viena no Eiropas lielākajām loģistikas kompānijām Europa Worldwide Logistics šodien paziņojusi, ka tā mekē veidus kā palielināt gan savu maršrutu skaitu, gan apjomu Baltijas valstīs, Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā.

Kompānija plāno no šā gada septembra izveidot loģistikas pakalpojumu tīklu uz Latviju, Lietuvu un Igauniju, lai pēc tam izvērstos vēl tālāk uz austrumiem. Šāda Europa Worldwide Logistics vēlme izvērsties uz austrumiem esot saistīta ar pieaugošo patērētāju pieprasījumu reģionā un to, ka vairs neesot tik bargi noteikumi, lai šķērsotu Krievijas robežu, proti, Krievija palikusi atvērtāka ārvalstu tirgiem, norādījuši kompānijas pārstāvji.

«Eiropas robežas virzās tālāk uz Austrumiem un tās ir patiešām jaunas teritorijas mums. Mēs pašlaik meklējam iespējas izveidot tiešo līniju (no Apvienotās Karalistes) uz Baltijas valstīm,» norādījis kompānijas vadītājs Grens Turners.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma