Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Iespējams Baltijā ienāks milzīga, jauna loģistikas kompānija  6

Viena no Eiropas lielākajām loģistikas kompānijām Europa Worldwide Logistics šodien paziņojusi, ka tā mekē veidus kā palielināt gan savu maršrutu skaitu, gan apjomu Baltijas valstīs, Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā.

Kompānija plāno no šā gada septembra izveidot loģistikas pakalpojumu tīklu uz Latviju, Lietuvu un Igauniju, lai pēc tam izvērstos vēl tālāk uz austrumiem. Šāda Europa Worldwide Logistics vēlme izvērsties uz austrumiem esot saistīta ar pieaugošo patērētāju pieprasījumu reģionā un to, ka vairs neesot tik bargi noteikumi, lai šķērsotu Krievijas robežu, proti, Krievija palikusi atvērtāka ārvalstu tirgiem, norādījuši kompānijas pārstāvji.

«Eiropas robežas virzās tālāk uz Austrumiem un tās ir patiešām jaunas teritorijas mums. Mēs pašlaik meklējam iespējas izveidot tiešo līniju (no Apvienotās Karalistes) uz Baltijas valstīm,» norādījis kompānijas vadītājs Grens Turners.

Jaunākās ziņas kategorijā

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām  10

Visas Krievijas kravas, kas pašlaik tiek pārkrautas Baltijas valstu ostās, līdz 2020.gadam ir jāpārorientē uz Krievijas ostām, raksta Interfax. Tāds uzdevums apspriests sanāksmē, kuru otrdien organizēja Krievijas prezidenta...

Reklāma