Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

Ievērojami pieaudzis uz ceļiem bojā gājušo skaits

Satiksmes ministrijā šodien plkst. 11:00 Ceļu satiksmes drošības padomes ārkārtas sēdē atbildīgās amatpersonas vienosies par kopīgu stratēģiju satiksmes drošības problēmu risināšanai. Ārkārtas sēdes sasaukta, jo šī gada janvārī ievērojami pieaudzis bojā gājušo skaits - 48 cilvēki, no kuriem 35 bijuši tieši gājēji, Db.lv informēja ministrija.

Šie statistikas rādītāji gandrīz divas reizes pārsniedz pagājušā gada janvāra datus, kad bojā gāja 28 cilvēki, no kuriem 17 bija gājēji.

Padomes sēdē visu atbildīgo institūciju pārstāvji sniegs informāciju par veiktajiem pasākumiem, sasniegtajiem rezultātiem, kā arī preventīvajiem pasākumiem, kas nepieciešami gājēju un citu mazaizsargāto satiksmes dalībnieku drošības veicināšanai.

Sēdi vadīs satiksmes ministrs Ainārs Šlesers, tajā piedalīsies iekšlietu ministrs Ivars Godmanis, CSDD valdes priekšsēdētājs Andris Lukstiņš, Valsts policijas priekšnieks Aldis Lieljuksis, Valsts policijas Ceļu policijas priekšnieks Edmunds Zivtiņš, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieks Ainars Pencis, VAS "Latvijas Valsts ceļi" valdes priekšsēdētājs Tālis Straume, Katastrofu medicīnas centra direktors Mārtiņš Šics, Iekšlietu, Finanšu, Izglītības un zinātnes, Tieslietu un Veselības ministriju valsts sekretāri un citi.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma