Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Avots: Rīgas dome

Iezīmē Rail Baltica ceļu Rīgā  18

Pēc optimistiskākā scenārija lokālplānojums Rail Baltica trasei Rīgā varētu tapt gada laikā, trešdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Rīgas domes Pilsētas attīstības komisijā šodien plānots skatīt jautājumu par Eiropas platuma sliežu projekta Rail Baltica lokālplānojuma izstrādi Rīgas teritorijā. No tā secināms, ka attiecībā uz to, kur īsti vīsies dzelzceļa sliedes galvaspilsētā, ir skaidrība.

Saistītie raksti

To DB atzīst arī Satiksmes ministrijas Rail Baltica projekta vadītājs Kaspars Vingris, piebilstot gan, ka pagaidām vēl turpinās darbs pie Centrālās dzelzceļa stacijas projekta. Tam pavisam drīz plānots sludināt metu konkursu. Jāmin, ka tieši Rīgas Centrālajai stacijai Rail Baltica projekta laikā jābūt pabeigtai līdz 2020. gadam. Projekta attīstītāji norāda, ka galvaspilsēta ir viens no Rail Baltica trases sarežģītākajiem posmiem – tas jāizvieto blīvi apdzīvotā vidē, vienlaikus domājot par esošās transporta infrastruktūras un saimnieciskās darbības nepārtrauktības nodrošināšanu, kā arī jāņem vērā vēsturiskā centra prasības.

Visu rakstu Iezīmē Rail Baltica ceļu Rīgā lasiet 11. maija laikrakstā Dienas Bizness.

Reklāma