Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

SCANPIX/Reuters

Igaunijas kuģu būvētājs Rīgā atvērs lielāko loģistikas centru Baltijā

Igaunijas kuģu būvētāja un remontētāja BLRT Grupp meitasuzņēmums, kompānija Elme Metall  2012. gadā atvērs lielāko loģistikas un pakalpojumu centru Baltijā, ziņo BNN.

BLRT Grupp un Elme Metall valdes loceklis Igors Bermans (Igor Berman), stāstīja, ka kompānija ir iegādājusies zemes gabalu deviņu hektāru apmērā, uz kura tiks izvietots loģistikas un pakalpojumu centrs ar platību 60 tūkstošu kvadrātmetru.  «Iespēja lietot jūras transportu metāla un metāla produktu pārvadāšanā mums ir ļoti svarīga».

Bermans skaidroja, ka Rīga tika izvēlēta, jo no loģistikas skatpunkta tā ir labākā vieta šādu darbību uzsākšanai. Vēl tika izskatīta iespēja loģistikas centru celt arī Tallinā un Kauņā.

Kopējā projektā investētā summa varētu sasniegt 20 miljonus eiro.

Industriālais uzņēmums Elme Metall pārdod melnā un krāsainā metāla stieņus un ražo dažādus metāla produktus, kā, piemēram, profilētas metāla loksnes. Kompānijai ir 11 noliktavas un 3 pakalpojumu centri Igaunijā, Lietuvā, Krievijā un Polijā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma