Starp airBaltic vadītāja amata kandidātiem, iespējams, ir arī tagadējais Estonian Air boss Tero Taskila, kurš iepriekš Latvijas nacionālajā lidsabiedrībā ieņēma komercdirektora amatu, atsaucoties uz Igaunijas laikrakstu Kauppalehti, vēsta Delfi.ee.

Laikraksta rīcībā esošā informācija liecina, ka intervijas notikušas jau ar vairākiem kandidātiem, turklāt Taskilas kandidatūra esot spēcīga. Tajā pat laikā paša Taskila interese vadīt airBaltic varētu būt «pieticīga», ņemot vērā, ka viņš tikko sēdies Igaunijas lidsabiedrības Estonian Air vadītāja krēslā, raksta portāls logistikauudised.ee.

«Es nevaru komentēt kompānijas vadītāja meklējumus, jo šis lēmums ir airBaltic īpašnieku ziņā. Somija mums ir svarīgs tirgus, tāpēc pilnīgi iespējams, ka jauno vadītāju meklējam arī tur,» norāda airBaltic pārstāvis Jānis Vanags.

Taskila, esot Estonain Air vadītājs, jau paspējis izteikt kritiku par jauno aviokompānijas stratēģiju, kas paredz Tallinu padarīt par tranzīta mezglu tālākiem lidojumiem uz Eiropu. Komentējot šos plānus, Taskila norādījis, ka šāda stratēģija jau ir airBaltic.

Db.lv jau vēstīja, ka nacionālās aviokompānijas airBaltic vadītāja meklējumi varētu noslēgties tuvāko divu nedēļu laikā, kad uzņēmuma padome izšķirsies par atbilstošāko kandidatūru. Līdz šim notikušas vairāk nekā desmit intervijas, pašlaik izveidojies potenciālo kandidātu īsais saraksts, kurā atlikuši trīs reālākie pretendenti, laikrakstam Diena norādīja valdības nolīgtā konsultanta Prudentia partneris Ģirts Rungainis.

Pēc viņa teiktā, nākamais airBaltic šefs būšot ārvalstu pilsonis, kurš ir pazīstams un kompetents aviācijas nozarē pasaulē.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra