Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Igaunijas Tranzīta Centrs plāno iegādāties termināli Rīgas brīvostā

Lai spētu tikt galā ar pieaugošajiem tirdzniecības apjomiem, Igaunijas uzņēmums Tranzīta Centrs apsver iespēju iegādāties termināli Rīgas brīvostā, vēsta BBN.

Tuvumā esošajiem termināļiem Tallinā trūkst nepieciešamās platības, lai spētu apmierināt uzņēmuma vēlmes, norāda Eriks Laidve, Tranzīta Centra izpilddirektors.

Saistītie raksti

Šī gada pirmajā pusē kompānijas tirgošanās apjomi ar konteineru precēm pieauguši par 24%. Uzņēmums ir pārliecināts, ka apjomi turpinās pieaugt.

Db.lv jau rakstīja, ka iepriekš ir bijuši konflikti starp Igaunijas uzņēmējiem un Rīgas brīvostu. Maijā Igaunijas lielākā velkoņu operatora PLK izpilddirektors Reins Tontsons apgalvoja, ka viņa uzņēmums, kas ir nodrošinājis pakalpojumus vienam no Rīgas brīvostas termināļu operatoriem, ticis nelikumīgi izspiests no ostas.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma