Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Igaunijas Viesnīcu un restorānu asociācija nobažījusies par Estonian Air likteni

Fakts, ka Estonian Air slēgs lidojumus uz dažiem galamērķiem, varētu nopietni kaitēt izmitināšanas biznesam un valsts tēlam kopumā, paudusi Igaunijas Viesnīcu un restorānu asociācija (EKRL).

Gaisa transporta savienojumi tiešā veidā ietekmē Igaunijas tūrisma biznesu, citējot EHRL pārstāvji Raigo Trīka (Raigo Triik) oficiālā paziņojumā pausto, raksta BBN.

Saistītie raksti

«Tūrisma nozares uzņēmumi ir tiešā veidā atkarīgi no cilvēku mobilitātes, un klientiem ir grūti plānot savas aktivitātes, ja viņi nav pārliecināti par gaisa satiksmes nodrošinātājiem savienojumiem,» pauda R. Trīks.

Viņš piebilda, ka Estonian Air maršrutu samazināšana nedara labu arī Igaunijas valsts tēlam kopumā. Iepriekš tika ziņots par to, ka galamērķu skaits no Tallinas arvien pieaugs.

Jau vēstīts, ka šonedēļ atlaista visa Estonian Air valde, ieskaitot līdzšinējo valdes priekšsēdētāju Tero Taskilo, kas iepriekš pildīja Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic komercdirektora amata pienākums.  

Tāpat Estonian Air samazinās lidojumu un darbinieku skaitu, galveno uzmanību pievēršot Igaunijai nozīmīgiem maršrutiem.

Estonian Air lēmums par lidojumu skaita samazināšanu un atsevišķu maršrutu slēgšanu, Tallinas lidostai radīs ieņēmumu kritumu. Vienlaikus nākamgad lidostā apkalpoto pasažieru skaits var noslīdēt zem diviem miljoniem. Tartu lidostā apkalpoto pasažieru skaits, savukārt, varētu samazināties pat par 30%. Saistībā ar Estonian Air problēmām tiks atcelti arī paredzētie Tallinas lidostas paplašināšanās plāni.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma