Dienas Bizness

 • 30 piektdiena,
  septembris

  Elma, Menarda, Elna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8614

  USD: 1.1221

Ražošana

Interesē pārdot arī Ventbunkeru  2

Austrijas investoriem ir interese par naftas pārkraušanas aktīviem Ventspilī, tātad ne tikai par Ventspils naftu, bet arī Ventbunkeru (VB). To Db apliecināja gan Ventbunkera viena no patiesā labuma guvējiem Oļega Stepanova pārstāvis Aleksandrs Niklass, gan Šveices advokāts Rūdolfs Meroni, kurš saskaņā ar Ģenerālprokuratūras 2007. gada 18. decembra lēmumu iecelts par A.Lemberga arestēto īpašumu, tostarp daļas Ventbunkera, pārvaldnieku.

Tas, vai realizēsies darījumi, esot atkarīgs no tā, cik saskaņoti darbosies visi akcionāri, teicis O. Stepanovs. VB, kas kontrolē Ventspils naftas otru lielāko akcionāru Latvijas Naftas Tranzīts, pārdošanas darījuma summa tiek lēsta 450-500 miljonu eiro apjomā, liecina Db rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Saistītie raksti

«Atbilst patiesībai tas, ka pašlaik notiek diskusijas ar Austrijas investoru grupu, kas ir ieinteresēta iespējamā Ventbunkers, Ventspils nafta (VN) un Latvijas Kuģniecības (LK) akciju iegādē,» Db atzina R. Meroni.

 

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.
Neesi abonents? Piesakies uz 2 nedēļu testa abonementu šeit!
Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

 

 

 

 

 

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Pasažieru vilciena valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu

AS Pasažieru vilciens valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu. Viņš aģentūrai LETA norādīja, ka šādu lēmumu pieņēmis, lai ļautos jauniem profesionāliem izaicinājumiem. Vienlaikus Bremze absolūti noliedza, ka uz viņu varētu būt...

Reklāma