Dienas Bizness

 • 30 piektdiena,
  septembris

  Elma, Menarda, Elna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8614

  USD: 1.1221

Ražošana

Īrijā izsolē pārdod Latvijas kompānijai piederošo kuģi  3

Īrijā izsolē pārdots Latvijas kompānijai Forestry Shipping piederošais kuģis, kas pagājušajā gadā tika aizturēts Īrijā saistībā ar algu neizmaksāšanu jūrniekiem, ziņo laikraksta Irish Independent mājaslapa.

To par 70 tūkstošiem eiro ir iegādājusies labdarības organizācija Free Gaza Movement. Kuģis turpmāk tiks izmantots, lai piegādātu humāno palīdzību Gazas joslā, ko Izraēla bloķē jau vairākus gadus.

Kuģis MV Linda pērn tika aizturēts pēc Starptautiskās Transporta federācijas prasības. Kuģa apkalpei algās Forestry Shipping vēl joprojām ir parādā aptuveni 40 tūkstošus eiro. Tās tika izmaksātas no izsolē iegūtās naudas.

MV Linda Dundalkas ostā tika pamests pagājušā gada jūlijā, kad jūrniekiem bija atlicis ēdiens tikai vienai dienai. Apkalpei palīdzību sniedza ITF un Īrijas strādnieku arodbiedrība SIPTU, palīdzot jūrniekiem atgriezties mājās.

Free Gaza Movement pārstāvis Dereks Greiams norāda, ka skumji ir tas, ka pēdējās nedēļās no kuģa nozagts radiosakaru aprīkojums 15 tūkstošu eiro apmērā.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Pasažieru vilciena valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu

AS Pasažieru vilciens valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu. Viņš aģentūrai LETA norādīja, ka šādu lēmumu pieņēmis, lai ļautos jauniem profesionāliem izaicinājumiem. Vienlaikus Bremze absolūti noliedza, ka uz viņu varētu būt...

Reklāma