Šogad sadarbībā ar Lielbritānijas kompāniju Aeropodium, kura specializējas starptautiskajos aviācijas projektos, uzņēmums Capital Handling 2016.gada 9.jūnijā rīkos IV ikgadējo Baltijas Biznesa Aviācijas konferenci. Iepriekšējos trīs gadus pēc kārtas BBA konferences notika Igaunijā, bet šogad ar rīkotajiem tika panākta vienošanās par pasākuma pārcelšanu uz Latviju.  

Kompānijai Aeropodium ir 16 gadu pieredze starptautisko konferenču un semināru organizēšanā, tā pēta un seko aviācijas tirgus tendencēm, kā arī izstrādā un organizē aviācijas pasākumus visā pasaulē. Tās dibinātājs Panagiotis Panagopoulos, McGill universitātes absolvents, ir ieņēmis vairākus vadošus amatus uzņēmumos, kuri specializējās konferenču organizēšanā un vadīšanā un ir pazīstams eksperts aviācijas nozarē, kurš izveidoja lielu profesionālo kontaktu tīklu visa pasaulē. Kā pēdējos Aeropodium nozīmīgos organizētos pasākumus 2016.gadā var minēt: Aircraft Financing and Leasing in Asia, Singapūrā; Asia Pacific Aviation Liability, Sidnejā, Austrālijā;  4th European Corporate Aviation Summit, Londonā, Lielbritānijā; Aero Expo Panama, Panamas pilsētā, Panamā;  Iranian Aviation Symposium, Teherāna, Irānā; EASA Rules for Non-commercial Operations, Berlīnē, Vācijā. Kopumā pastāvēšanas laikā Aeropodium veiksmīgi sarīkojusi vairāk nekā 120 aviācijas nozares pasākumus.  

Savu dalību apliecināja un IV starptautiskajā Baltijas Biznesa aviācijas konferences ietvaros uzstāsies: Eurocontrol pārstāvis no Beļģijas Armando Cairoli, ASV kompānijas Airtrade Aviation izpilddirektors Jay Faria, Nick Godwin no Commsoft un Andrew Hughes no Mango Aviation Partners, kuri pārstāv Lielbritāniju un Stephan Krainer, Primus Aircraft Management Solutions no Austrijas, kā arī citi. 

Šī konference ir iespēja iepazīstināt citu valstu pārstāvjus un nozares speciālistus ar mūsu valsti, lidostas Rīga attīstības potenciālu, piesaistīt investorus un dibināt jaunus kontaktus. Konference sniedz iespēju debatēt, uzzināt par pēdējiem sasniegumiem un, izpētot reģiona aviācijas tirgu, apspriest dažādus biznesa modeļus ar Eiropas un Baltijas vadošiem nozares ekspertiem. 

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra