Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Valdes priekšsēdētājs Andulis Židkovs darbu saglabāja

Dienas mediju arhīvs

Izmaiņas arī Pasažieru vilciena valdē  2

A/s Pasažieru vilciens valdē akcionāru sapulce šodien veica izmaiņas, bet valdes priekšsēdētājs Andulis Židkovs darbu saglabāja.

To Db.lv uzzināja Satiksmes ministrijā. No valdes locekļu amatiem atbrīvots Andrejs Požarnovs un Gints Karlsons. Par valdes locekļu maiņas iemesliem Satiksmes ministrija paskaidrojumus nesniedz. Viņu vietā iecelts Mārtiņš Jirgens, kas ir ieguvis bakalaura un maģistra grādu ekonomikā. Viņam ir vairāku gadu pieredze Eiropas Savienības fonu projektu gatavošanā, strādājot SIA Eiroprojekts. Līdz ar to šie jautājumi būs viņa kompetencē, darbojoties Pasažieru vilciena valdē. M. Jirgens līdz šim bija VSIA Vides projekti valdes loceklis, iepriekš - Vides ministrijas parlamentārais sekretārs, pildījis arī vides ministra padomnieka pienākumus. Valdē turpinās strādāt Andulis Židkovs un Mārtiņš Greste. DB jau rakstīja, ka iepriekš izskanēja informācija, ka A. Židkova vietā valdes priekšsēdētāja pienākumi varētu tikt uzticēti līdzšinējam Satiksmes ministrijas valsts sekretāram Anrijam Matīsam, bet viņa vietā varētu nākt Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs. Kopš Ulda Auguļa (ZZS) stāšanās satiksmes ministra amatā valdes sastāvs nomainīts daudzos Satiksmes ministrijas pakļautības uzņēmumos.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma