Rīgas domes Pasažieru  komercpārvadājumu licencēšanas komisijā paredzēts lemt par licenču apturēšanu septiņām taksometru firmām, kuru darbībā konstatēti dažādi pārkāpumi.

Šodien sēdē paredzēts uzklausīt taksometru uzņēmumu pārstāvju skaidrojumus. Komisija saņēmusi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vēstuli par to, ka septiņiem pārvadājumu uzņēmumiem – KS Transporta grupa Rīgas Taxi, SIA Elite Taxi, SIA Apvienība Taxi, SIA TAXI, SIA MAXI TAXI, SIA Ormanis Taxi un SIA STO – ir konstatēti dažādi pārkāpumi.

VID iepriekš norādīja, ka minētie uzņēmumi nepilnīgi uzskaita ieņēmumus, nodarbina darbiniekus bez darba līgumiem, nepilnīgi uzskaita nostrādāto darba laiku un to darbinieku algas ir zemākas nekā vidēji nozarē.

Taksometru kompānija SIA STO tikmēr uzskata, ka tiek pārkāpta konstitūcija. Firmas pārstāvis Aleksejs Ignatjevs iepriekš norādīja, ka uzņēmums ir veicis nodokļu auditu, bet VID lēmumu sabiedrība likumā noteiktajā kārtībā ir pārsūdzējusi, un līdz ar to likuma izpratnē VID lēmums nav stājies spēkā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra