Dienas Bizness

 • 29 sestdiena,
  aprīlis

  Vilnis, Raimonds, Laine

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Izsludina konkursu uz Pasažieru vilciena vadītāja amatu

Satiksmes ministrija 3. jūlijā izsludinājusi atklātu konkursu uz AS Pasažieru vilciens valdes priekšsēdētāja vakanto amatu.

Vadītāja amata kandidāti savu CV, motivācijas vēstuli, izglītību apliecinošo dokumentu kopijas līdz šā gada 17. jūlijam var iesniegt AS Pasažieru vilciens vai nosūtīt elektroniski uz adresi darbs@pv.ldz.lv , pastāstīja Satiksmes ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Eida.

Galvenās kandidātam izvirzītās prasības ir augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadības, ekonomikas, juridiskajā vai inženierzinātņu jomā; vismaz trīs gadu darba pieredze vadošā amatā; izpratne par jautājumiem, kas saistīti ar sabiedriskā transporta organizāciju un attīstības tendencēm; izpratne par dzelzceļa sistēmas darbību; stratēģiska un analītiska domāšana, mērķtiecība un prasme formulēt viedokli un organizēt lēmumu pieņemšanu un citas prasības.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma