Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Izsludina konkursu uz Pasažieru vilciena vadītāja amatu

Satiksmes ministrija 3. jūlijā izsludinājusi atklātu konkursu uz AS Pasažieru vilciens valdes priekšsēdētāja vakanto amatu.

Vadītāja amata kandidāti savu CV, motivācijas vēstuli, izglītību apliecinošo dokumentu kopijas līdz šā gada 17. jūlijam var iesniegt AS Pasažieru vilciens vai nosūtīt elektroniski uz adresi darbs@pv.ldz.lv , pastāstīja Satiksmes ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Eida.

Galvenās kandidātam izvirzītās prasības ir augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadības, ekonomikas, juridiskajā vai inženierzinātņu jomā; vismaz trīs gadu darba pieredze vadošā amatā; izpratne par jautājumiem, kas saistīti ar sabiedriskā transporta organizāciju un attīstības tendencēm; izpratne par dzelzceļa sistēmas darbību; stratēģiska un analītiska domāšana, mērķtiecība un prasme formulēt viedokli un organizēt lēmumu pieņemšanu un citas prasības.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma