Dienas Bizness

 • 6 otrdiena,
  decembris

  Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8417

  USD: 1.0702

Ražošana

Izsludina konkursu uz Pasažieru vilciena vadītāja amatu

Satiksmes ministrija 3. jūlijā izsludinājusi atklātu konkursu uz AS Pasažieru vilciens valdes priekšsēdētāja vakanto amatu.

Vadītāja amata kandidāti savu CV, motivācijas vēstuli, izglītību apliecinošo dokumentu kopijas līdz šā gada 17. jūlijam var iesniegt AS Pasažieru vilciens vai nosūtīt elektroniski uz adresi darbs@pv.ldz.lv , pastāstīja Satiksmes ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Eida.

Galvenās kandidātam izvirzītās prasības ir augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadības, ekonomikas, juridiskajā vai inženierzinātņu jomā; vismaz trīs gadu darba pieredze vadošā amatā; izpratne par jautājumiem, kas saistīti ar sabiedriskā transporta organizāciju un attīstības tendencēm; izpratne par dzelzceļa sistēmas darbību; stratēģiska un analītiska domāšana, mērķtiecība un prasme formulēt viedokli un organizēt lēmumu pieņemšanu un citas prasības.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier CS300 demo lidojumi virs Latvijas

FOTO: Bombardier CS300 demo lidojumi virs Latvijas    3

Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic pirmdien, 5.decembrī ar jauno CS300 lidmašīnu veica testa lidojumu uz Liepāju. Uzņēmuma korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags informē, ka Liepāja no Rīgas sasniegta...

Reklāma