Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  aprīlis

  Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Ekonomika

Izveidota pirmā biznesa klases autobusu līnija uz Sanktpēterburgu

Baltijas pasažieru pārvadājumu uzņēmums Lux Express atklās pirmo biznesa līniju uz Sanktpēterburgu.

«Atklājot pirmo biznesa līniju uz Sanktpēterburgu, esam veikuši investīcijas Latvijas un Krievijas ekonomiskās sadarbības veicināšanai. Rīgai ir būtiska priekšrocība – tā ir kā tilts starp austrumiem un rietumiem, turklāt mums ir visa nepieciešamā infrastruktūra, atbilstošā līmenī informācijas tehnoloģijas, loģistikas parki, biznesa inkubatori,» skaidro Lux Express Latvia valdes locekle Regīna Reķe.

Biznesa līnija būšot pieejama daudz plašākai auditorijai, ne tikai darījumu cilvēkiem.

Pasažieru pārvadājumu uzņēmums Lux Epress šā gada pirmajos deviņos mēnešos maršrutā Rīga – Sanktpēterburga ir pārvadājis par 35% pasažieru vairāk nekā pagājušajā gadā.

Lux Express biznesa klases autobusu līnijas pasažieriem ceļojuma laikā ir iespēja strādāt, izmantojot datoru. Autobusos bez maksas ir nodrošināts bezvadu internets, karstie dzērieni, jaunākie laikraksti, iespēja izmantot 220V.
 

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Pirmais zemās grīdas tramvajs ceļā uz Imantu

Pirmais zemās grīdas tramvajs ceļā uz Imantu  3

Pirmais jaunais zemās grīdas tramvajs uz Imantu sāks kursēt maija beigās, pastāstīja pašvaldības SIA Rīgas satiksme pārstāvis Viktors Zaķis. Viņš informēja, ka pirmais tramvajs ir piegādāts, bet, pirms tas sāk kursēt, tas jāsagatavo un...

В Латвии уже можно застраховать жизнь с Ллойд!

Полис страхования жизни крупнейшей страховой корпорации в мире Ллойд теперь доступен и жителям Латвии В Латвии все большую популярность приобретает страхование жизни. Так мы устроены – заботимся о своих родных, членах семей. Любого...

Reklāma