Dienas Bizness

 • 1 trešdiena,
  marts

  Ivars, Ilgvars

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8555

  USD: 1.0533

Ražošana

Izveidota pirmā biznesa klases autobusu līnija uz Sanktpēterburgu

Baltijas pasažieru pārvadājumu uzņēmums Lux Express atklās pirmo biznesa līniju uz Sanktpēterburgu.

«Atklājot pirmo biznesa līniju uz Sanktpēterburgu, esam veikuši investīcijas Latvijas un Krievijas ekonomiskās sadarbības veicināšanai. Rīgai ir būtiska priekšrocība – tā ir kā tilts starp austrumiem un rietumiem, turklāt mums ir visa nepieciešamā infrastruktūra, atbilstošā līmenī informācijas tehnoloģijas, loģistikas parki, biznesa inkubatori,» skaidro Lux Express Latvia valdes locekle Regīna Reķe.

Biznesa līnija būšot pieejama daudz plašākai auditorijai, ne tikai darījumu cilvēkiem.

Pasažieru pārvadājumu uzņēmums Lux Epress šā gada pirmajos deviņos mēnešos maršrutā Rīga – Sanktpēterburga ir pārvadājis par 35% pasažieru vairāk nekā pagājušajā gadā.

Lux Express biznesa klases autobusu līnijas pasažieriem ceļojuma laikā ir iespēja strādāt, izmantojot datoru. Autobusos bez maksas ir nodrošināts bezvadu internets, karstie dzērieni, jaunākie laikraksti, iespēja izmantot 220V.
 

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Pērn zemākais pārvadāto kravu apjoms kopš 2010. gada

2016. gadā, salīdzinot ar 2015. gadu, ar sauszemes un cauruļvadu transportu pārvadāto kravu apjoms ir samazinājies par 8,1 miljonu tonnu jeb 6,6 %. Būtiskākais pārvadāto kravu kritums par 7,8 miljoniem tonnu jeb 14,1 % bija dzelzceļa...

Reklāma