Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Izveidots uzticamo servisu saraksts  14

Palielinoties sūdzību skaitam par nekvalitatīvajiem remontdarbiem servisos, LTAB izveidojis uzticamo servisu sarakstu ar to sniegtajiem pakalpojumiem

Ik mēnesi apdrošinātājs saņem līdz pat 10 rakstiskas un mutiskas sūdzības no satiksmes negadījumos cietušo transportlīdzekļu īpašniekiem par nekvalitatīvi veiktajiem remontdarbiem, lūdzot apdrošinātājus kompensēt zaudējumus, kuri radušies servisa darbības dēļ. Tādēļ Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB) mājas lapā www.ltab.lv ir izveidojis sarakstu ar transportlīdzekļu remontservisiem, norādot kādus pakalpojumus konkrētais serviss var nodrošināt. Respektīvi, vai transportlīdzekļu īpašnieka izvēlētais remontserviss ir kvalificēts veikt transportlīdzeklim nepieciešamos remontdarbus, nodrošinot to savlaicīgu izpildi un atbilstošu kvalitāti.

Juris Stengrevics, LTAB valdes priekšsēdētājs: "Pēdējo gadu laikā apdrošinātāji saskaras ar ļoti būtisku problēmu: arvien biežāk ceļu satiksmē cietušie nav apmierināti ar automašīnām veikto remonta pakalpojumu kvalitāti. Arvien vairāk sūdzību tiek saņemtas arī par ilgo gaidīšanas laiku un garajām rindām, ko izraisa servisu zemā kapacitāte.

Tādēļ LTAB, aptaujājot servisus, izveidoja remontservisu sarakstu, kas palīdzēs ceļu satiksmes negadījumos cietušo transportlīdzekļu īpašniekiem izvēlēties tos remontservisus, kas pašu spēkiem var nodrošināt transportlīdzekļa attiecīgus remontdarbus, nevis pastarpināti uzticēt tos veikt kādam sadarbības partnerim, kas ievērojami paildzina darbu izpildi un arī paaugstina remontdarbu izmaksas.”
Šobrīd no vairāk nekā 500 uzrunātajiem remontservisiem sniegtos pakalpojumus bija gatavi atklāt un publiskot vien 23. LTAB tuvākajā laikā cer saņemt atbildes vēl no citiem remontservisiem."

Aptaujātie 500 remontservisi tika aicināti norādīt piedāvāto pakalpojumu klāstu, darbinieku kvalifikāciju un kvalitātes kontroles esamību.

Informāciju par remontservisiem var atrast Latvijas transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja mājās lapā http://www.ltab.lv/lv/eksperti/ss_default.htm. Izveidotais saraksts tikšot pastāvīgi papildināts, lai nodrošinātu to atbilstību reālajai situācijai.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma