Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

Jauna autostāvvietu apmaksas iespēja  1

Lai padarītu vienkāršāku un ērtāku apmaksu par autostāvvietu Rīgā, CiTYCREDiT un DnB NORDBanka piedāvā jaunu risinājumu visu norēķinu karšu īpašniekiem. Līdz šim par autostāvvietu bija iespējams samaksāt, nopērkot priekšapmaksas karti vai veicot pārskaitījumu uz CiTYCREDiT sistēmas kontu.

Jaunais risinājums ļauj jebkuram mobilā telefona lietotājam savu CiTYCREDiT kontu maziem maksājumiem papildināt no norēķinu kartes, automātiski vai nosūtot īsziņu, informēja CiTYCREDiT pārstāvis Kārlis Andersons.

Lai nodrošinātu šo iespēju, CiTYCREDiT sadarbībā ar DnB NORD Banku izstrādāja risinājumu, kas ļauj jebkuram norēķinu kartes īpašniekam piesaistīt karti savam kontam CiTYCREDiT sistēmā. Klientam atliek tikai aiziet uz CiTYCREDiT interneta mājas lapu un izvēlēties, vai CiTYCREDiT konts tiek papildināts, klientam nosūtot pieprasījuma īsziņu vai automātiski brīdī, kad konta bilance sasniedz 2 latus. Jaunais pakalpojums būs pieejams ne tikai DnB NORD Bankas, bet visu banku norēķinu karšu īpašniekiem.

Iepriekš, lai izmantotu CiTYCREDiT pakalpojumus, norēķinoties par autostāvvietām ar īsziņas palīdzību, klientiem bija jārūpējas, lai viņu kontā būtu pietiekošs līdzekļu daudzums, un papildināt kontu varēja ar bankas pārskaitījumu vai iegādājoties priekšapmaksas karti.

 

Reklāma