Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Jaunā Mitsubishi EVO būs par 10% dārgāka par iepriekšējo modeli

Jaunais Mitsubishi Lancer Evolution modelis Latvijas autosalonos parādīsies nākamā gada pavasarī un, visticamāk, ka automašīna būs par 10% dārgāka nekā iepriekšējais Evolution modelis, Db.lv noskaidroja SIA Aura Auto. Automašīnas spēcīgākais konkurents ir Subaru Impreza STi jaunais modelis.

Kā informēja SIA Aura Auto Mārketinga projektu vadītāja Signe Brice, lai gan jaunais Mitsubishi Lancer Evolution modelis Latvijas autosalonos parādīsies 2008.gada pavasarī, pasūtīt un rezervēt automašīnas ir iespējams jau patlaban. Šobrīd vairākas jaunā modeļa Mitsubishi Lancer Evolution automašīnas Latvijas iedzīvotāji jau esot rezervējuši.   

Automašīna būs pieejama zilā, sarkanā, dzeltenā, baltā un melnā krāsā, iespējams, ka būs vēl kādas izmaiņas.

Precīza cena nav zināma, taču domājams, ka mašīna būs aptuveni par 10% dārgāka par iepriekšējo modeli. (Mitsubishi Lancer Evolution IX pašlaik Latvijā maksā 25652 latu)

Šogad SIA Aura Auto ir pārdevusi 33 9. paaudzes Mitsubishi Lancer Evolution. Par jaunā modeļa pārdošanas apjomiem vēl esot pāragri spriest, taču tiek prognozēts, ka tie stipri apsteigs iepriekšējo modeļu pārdošanas rādītājus.

Runājot par spēcīgākajiem jaunā modeļa konkurentiem Latvijas tirgū, S. Brice norādīja: "Izteiktākais konkurents varētu būt Subaru Impreza STi jaunais modelis, taču mašīnas ir diezgan stipri atšķirīgas gan tehniski, gan vizuāli, tāpēc mašīnas noteikti netraucēs viena otrai iekarot Latvijas tirgu."

 

 


 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma