Dienas Bizness

  • 28 piektdiena,
    aprīlis

    Gundega, Terēze

  • Eiro kalkulators

     EUR  LVL

Ekonomika

Jauna zemo cenu aviokompānija uzsāks reisus no lidostas Rīga  6

No lidostas Rīga šī aviokompānija līdz šim lidojumus nav veikusi.

Vācijas zemo cenu aviokompānija Germanwings no 2.maija atklās jaunus avioreisus no Rīgas uz Vācijas pilsētu Ķelni. Lidojumus no Rīgas uz Ķelni tā veiks trīs reizes nedēļā (otrdienās, piektdienās, svētdienās), liecina sniegtā informācija medijiem.

Līdz šim tiešo lidojumu uz Ķelni nebija. No šodienas aviokompānijas mājas lapā www.germanwings.com ir iespēja iegādāties aviobiļetes Rīgas – Ķelnes lidojumiem.

No lidostas Rīga aviokompānija Germanwings līdz šim lidojumus nav veikusi. Šobrīd no Rīgas lidostas avioreisus veic 16 aviosabiedrības.

Germanwings ir 2002.gada 27.oktobrī dibināta Vācijas zemo cenu aviokompānija. Tās akcionārs ir Eurowings Luftverkehrs AG. Aviokompānijas administratīvais birojs atrodas Ķelnē un tā bāzējas Ķelnes/Bonnas lidostā. Aviokompānijā strādā vairāk nekā tūkstotis darbinieku un tās flotē šobrīd ir 27 Airbus A 319/ A 320 gaisa kuģi.

2006.gadā ar Germanwings lidoja 7.1 miljons pasažieru un kompānijas apgrozījums bija 560 miljoni eiro.

Visiem Germanwings lidojumiem pa Eiropu biļešu cenas ir, sākot no 19 eiro, ieskaitot lidostu nodevas.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  8

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma