Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  aprīlis

  Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Ekonomika

Jaunais Volkswagen Tiguan nonāk tirdzniecībā

2008. gada 2.janvāris ir pirmā diena, kad tirdzniecībā Latvijā nonākuši Volkswagen Tiguan mazie apvidus auto. Automašīnas cena, sākot no 23 689 EUR, Db.lv informēja Auto Group Baltic sabiedrisko attiecību speciālists Mārtiņš Dzenītis.

Sākotnēji Volkswagen Tiguan būs pieejami ar diviem dzinējiem – 1,4 litru TSI benzīndzinēju (150 ZS) un 2,0 litru TDI dīzeļdzinēju (140 ZS). Vēlāk dzinēju klāstam pievienosies arī divi 2,0 litru TSI benzīnmotori ar attiecīgi 170 un 200 ZS lielu jaudu. Tāpat vēlāk būs pieejams arī 2,0 litru TDI dīzeļmotors ar 170 ZS jaudu, bet gada nogalē Tiguan būs pieejams arī tikai ar priekšējo piedziņu – patlaban visi Tiguan ir aprīkoti ar pilnpiedziņas sistēmu 4Motion.

Volkswagen Tiguan pieejams ar trim dažādiem aprīkojuma līmeņiem – Trend&Fun, Track&Field un Sport&Style.

- Track&Field ir piemērots bezceļu braukšanai un tas spēj pievarēt 28 grādu stāvu pacēlumu.

- Trend&Fun un Sports&Style priekšējais buferis veidots zemāks un sportiskāks – šīs automašīnas vairāk domātas pilsētas braukšanai un spēj pārvarēt 18 grādu stāvu pacēlumu.

Volkswagen Tiguan ar 1,4 litru TSI dzinējiem būs pieejami ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, bet 2,0 litru TDI – ar sešpakāpju manuālo vai sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Ārvalstu piegādātāji vētī Rail Baltica iespējas

Ārvalstu piegādātāji vētī Rail Baltica iespējas  2

Kompānijas interesējas par iepirkumiem, noskata partnerus un izvērtē riskus, ceturtdien raksta laikraksts Dienas Bizness. Par 5,8 miljardus eiro vērto Eiropas sliežu platuma (1435 mm) jaunas dzelzceļa infrastruktūras projektu Rail Baltica...

Reklāma