Ceturtdien (24. maijā) prezentēja otro jauno modernizēto trīs vagonu dīzeļvilcienu Rēzekne, kas kursēs maršrutā Rīga–Rēzekne–Rīga. Šajā dīzeļvilcienā ir paaugstināts komforta līmenis un numurētas sēdvietas.

Vilciens sāks kursēt maršrutā Rīga–Rēzekne–Rīga no 27. maija. Vilciens pieturēs Ogres, Pļaviņu, Krustpils un Viļānu stacijā un ceļu no Rīgas līdz Rēzeknei veiks aptuveni 3 stundās pašreizējo 4 stundu vietā. Šis reiss papildinās ekspreša reisu maršrutā Rīga–Liepāja, un pasažieriem, braucot no Rēzeknes, būs iespējams bez pārsēšanās nokļūt no Rēzeknes Liepājā.

Vilcienā katram pasažierim ir izveidota individuāla, numurēta sēdvieta. Kopumā vilcienā ir 210 sēdvietas. Divi vagoni aprīkoti ar TV ekrāniem, un pasažieru ērtībai vilcienā uzstādīts arī kafijas automāts. Par braukšanu šajā vilcienā  noteikta piemaksa (līdzīgi kā paātrinātajos vilcienos uz Daugavpili un Liepāju). Biļetes cena kopā ar piemaksu par komfortu un ātrumu no Rīgas līdz stacijai Rēzekne 2 būs Ls 3,98.

A/s Pasažieru vilciens valdes priekšsēdētāja Linda Baltiņa: „Šī reisa atklāšana ir ļoti nozīmīga ne vien uzņēmumam, bet arī mūsu pasažieriem, jo mēs soli pa solim veidojam mūsdienu prasībām atbilstošu vilcienu kustību. Tagad mūsu pasažieriem būs lieliska iespēja bez pārsēšanās nokļūt no Rēzeknes līdz Liepājai, kas ir pirmais šāda veida reiss, taču, domājams, ne pēdējais. Turklāt šajā maršrutā kursēs paaugstināta komforta līmeņa vilciens, kas nodrošinās pasažieriem daudz patīkamāku un ērtāku ceļojumu. ”

A/s Pasažieru vilciens Pasažieru pārvadājumu departamenta vadītājs Ivars Zaļais: „Ir patiess prieks, ka mēs varam atklāt jaunu vilciena reisu, kurā kursēs moderns un komfortabls vilciens, kas ir kārtējais solis dzelzceļa attīstībā. Tā ir mērķtiecīga uzņēmuma politika pasažieru pārvadāšanas jomā, kas neapšaubāmi ir jāturpina.”

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra