Dienas Bizness

 • 19 svētdiena,
  februāris

  Zane, Zuzanna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8572

  USD: 1.0650

Ražošana

Foto: Leta

Jūlijā airBaltic tikšot pie jaunas padomes  5

Nākamā airBaltic akcionāru pilnsapulce tiks sasaukta šī gada jūlijā. Sapulces darba kārtībā ir iekļauti jautājumi par jaunas airBaltic padomes ievēlēšanu un kompānijas pamatkapitāla palielināšanu.

Par to Db.lv informēja airBaltic prezidents Bertolds Fliks. Pamatkapitāla palielināšana nepieciešama turpmākai lidsabiedrības attīstībai, tai skaitā gaisa kuģu flotes modernizācijai.

«Saņemti potenciālo investoru apliecinājumi, un ir izrādīta liela interese iespējā attīstīt lidsabiedrību. Privātais akcionārs Baltijas Aviācijas Sistēmas jau ir paudis gatavību no savas puses ieguldīt airBaltic attīstībai nepieciešamos līdzekļus,» tā B. Fliks. DB jau rakstīja, ka kopumā airBaltic flotes palielināšanai varētu būt nepieciešamas investīcijas viena miljarda eiro apjomā.

DB jau rakstīja, ka 21. jūnijā no airBaltic padomes atkāpušies airBaltic privātā akcionāra, kompānijas vadītājam Bertoltam Flikam daļēji piederošā SIA Baltijas aviācijas sistēmas izvirzītie pārstāvji- Ilmārs Razumovskis un Žans Šarls Korsaks, savus atkāpšanās iemeslus plašāk nekomentējot, bet tādējādi paralizējot airBaltic padomes darbu.
 

Saistītie raksti

Reklāma