Biznesa augstskolas Turība pasniedzēja Inese Krūmiņa vēlējusies savam vēl nedzimušajam bērnam iegādāties aviobiļeti, plānojot ģimenes izbraukumus, taču saskārusies ar mulsinošām problēmām, raksta laikraksts Neatkarīgā.

«Pirms dažām dienām nacionālajai aviokompānijai airBaltic bija īpaša biļešu izpārdošana. Un, plānojot laiku pēc bērniņa piedzimšanas, vēlējos jau tagad iegādāties lidojumu maijā uz Helsinkiem. Sazvanīju aviokompānijas zvanu centru, lai noskaidrotu, kā tas ir iespējams, tomēr man pateica, ka vai nu uzreiz jāizdomā vēl nedzimušajam bērnam vārds, vai arī jāgaida, kad bēbis piedzims, un tad jāpērk aviobiļete, taču tad vairs izpārdošanas akcijas nebūs,» laikrakstam stāstījusi I. Krūmiņa.

Tomēr viņa riskējusi, laikus izdomājusi pēc dažiem mēnešiem gaidāmā bērniņa vārdu un izpārdošanas pēdējā dienā mēģinājusi nopirkt biļeti. Taču, veicot rezervāciju, jānorāda dzimšanas datums. Un 2013. gads kā dzimšanas datums izvēlnē neparādās. Pasniedzēja noriskējusi un ievadījusi dzimšanas datumu 2012. gadā, cerībā, ka vēlāk izdosies vienoties ar aviokompāniju par dzimšanas datu maiņu. «Domāju, ka citas topošās māmiņas nav tik uzņēmīgas un, neredzot iespēju iegādāties aviobiļeti par akcijas cenu, atmet ceļošanas plāniem ar roku,» nopūtusies I. Krūmiņa.

«Vārda maiņa airBaltic biļetēm nav atļauta, bet zīdaiņa gadījumā (personas līdz 24 mēnešu vecumam) airBaltic piemēro izņēmumu un pēc bērniņa piedzimšanas pieļauj vārda maiņu, un arī norādīt faktisko dzimšanas datumu, sazinoties ar airBaltic zvanu centru,» Neatkarīgajai skaidrojis aviokompānijas korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra