Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

Kālija parks izstājas no tranzīta asociācijas

AS Kālija parks ir izstājusies no Latvijas Tranzīta biznesa asociācijas, Db.lv informēja Kālija parks preses dienests.

Kālija parks savu lēmumu pamato ar to, ka asociācijas nostāja pēdējos gados ir klaji pretrunā ar tās darbības pamatmērķi – veicināt tranzīta biznesa attīstību Latvijā, ievērojot asociācijas biedru intereses.

Kālija parks paziņojumā norādījis, ka asociācijas biedrs VAS Latvijas dzelzceļš savā tarifu politikā grauj Latvijas tranzīta biznesu, bet asociācija uz to skatās caur pirkstiem, kaut tas apdraud ne tikai Kālija parks saimniecisko pastāvēšanu, bet arī tranzīta nozares saglabāšanu Latvijā vispār.

"Skumjākais, ka problēmas asociācijā saasinājušās laikā, kad Austrumeiropas sektorā pastiprinājusies konkurence tranzītkravu piesaistē ne vien ar lietuviešu kaimiņiem Klaipēdas ostā, bet arī ar ukraiņu ostu Nikolajevu," tā skaidro uzņēmuma Kālija parks Valdes loceklis Dainis Treimanis.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Augs tarifi vairums SIA Galss Buss apkalpotajos Pierīgas maršrutos

Augs tarifi vairums SIA Galss Buss apkalpotajos Pierīgas maršrutos

Turpinot vietējās nozīmes maršrutu autobusu tarifu vienādošanu, no 2017. gada 1. maija SIA Galss Buss apkalpotajos maršrutos, kas savieno Rīgu ar Sauriešiem, Cekuli, Jauncekuli, Upeslejām, Ropažiem, Kākciemu un Salaspili, braukšanas maksa...

Reklāma