Dienas Bizness

 • 26 pirmdiena,
  septembris

  Gundars, Kurts, Knuts

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Kālija parks izstājas no tranzīta asociācijas

AS Kālija parks ir izstājusies no Latvijas Tranzīta biznesa asociācijas, Db.lv informēja Kālija parks preses dienests.

Kālija parks savu lēmumu pamato ar to, ka asociācijas nostāja pēdējos gados ir klaji pretrunā ar tās darbības pamatmērķi – veicināt tranzīta biznesa attīstību Latvijā, ievērojot asociācijas biedru intereses.

Kālija parks paziņojumā norādījis, ka asociācijas biedrs VAS Latvijas dzelzceļš savā tarifu politikā grauj Latvijas tranzīta biznesu, bet asociācija uz to skatās caur pirkstiem, kaut tas apdraud ne tikai Kālija parks saimniecisko pastāvēšanu, bet arī tranzīta nozares saglabāšanu Latvijā vispār.

"Skumjākais, ka problēmas asociācijā saasinājušās laikā, kad Austrumeiropas sektorā pastiprinājusies konkurence tranzītkravu piesaistē ne vien ar lietuviešu kaimiņiem Klaipēdas ostā, bet arī ar ukraiņu ostu Nikolajevu," tā skaidro uzņēmuma Kālija parks Valdes loceklis Dainis Treimanis.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma