Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8639

  USD: 1.0748

Ekonomika

Karavīru formas tērpu papildina ar atstarojošu aproci

Turpinot karavīru individuālās aizsardzības sistēmas ieviešanu, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris brigādes ģenerālis Juris Maklakovs ir parakstījis pavēli par atstarojošās aproces valkāšanas kārtību, informēja kapteinis Normunds Stafeckis.

Turpmāk NBS karavīriem, pārvietojoties formas tērpā diennakts tumšajā laikā vai nepietiekamas redzamības apstākļos, uz rokas apakšdelma virsdrēbēm būs jānēsā atstarojoša aproce.

Plānots, ka jau šonedēļ bruņotie spēki saņems un izsniegs vienībām 6000 atstarojošo aproču.

Karavīru individuālajā aizsardzības sistēmā ietilpst jaunā parauga lauka formas tērpa komplekts, modulārā bruņu uzkabes veste un citi līdzekļi, kas karavīru aizsargā no dabīgu un mākslīgu apstākļu ietekmes.

NBS aktīvi atbalsta arī Ceļu satiksmes drošības direkcijas rīkoto akciju Par gaišāku nākotni!. Akcijas laikā plānoti Militārās policijas reidi, neredzamajiem gājējiem dāvinot atstarojošas vestes un lentas. Karavīri ir arī galvenie varoņi kampaņas audio un video klipā.

NBS komandieris norāda, ka bruņotajiem spēkiem dalība šajā akcijā ir vairāk simboliska. „Šādi bruņotie spēki vēlas informēt iedzīvotājus par to, ka katra cilvēka pienākums ir rūpēties par savu drošību,” uzsver brigādes ģenerālis Juris Maklakovs.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma