Dienas Bizness

 • 21 piektdiena,
  oktobris

  Urzula, Severīns

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

Kavējas sūtījumu piegāde adresātiem Krievijā

Maskavas Šerementjevas lidostā kavējas sūtījumu piegāde adresātiem Krievijas Federācijā, teikts Latvijas Pasta paziņojumā.

Krievijas pasta kompānija lidostā no kravu aģentūras tālākai apstrādei un piegādei adresātiem nav pārņēmusi lidostā ienākušos pasta sūtījumus jau kopš 4. aprīļa. Tādējādi Šeremetjevas lidostā izveidojies aptuveni simts tonnu pasta sūtījumu uzkrājums. Šeremetjevas lidosta no šodienas, 10. aprīļa, ir pārtraukusi pasta sūtījumu pieņemšanu.

Krievijas pasts sola radušos situāciju atrisināt tuvāko divu dienu laikā, taču tas nozīmē, ka jau kopš 4. aprīļa uz Krieviju piegādāto un šajās dienās uz šo valsti adresēto sūtījumu piegāde tiks kavēta.

Kamēr situācija Šerementjevas lidostā tiek risināta, ka ekprespasta sūtījumu piegāde uz Krieviju notiks, izmantojot Pēterburgas Pulkovo lidostu, savukārt  Krievijas eksprespasta uzņēmums sola šos sūtījumus tālāk nogādāt adresātiem, informē Latvijas Pasts. 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma