Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Foto: Edmunds Brencis, Dienas Mediji

Ķegumā uz pārbrauktuves vilciens sadūries ar baļķvedēju  1

Ķegumā uz dzelzceļa pārbrauktuves šodien ap plkst. 6.15 notikusi elektrovilciena un smagās automašīnas sadursme, kā rezultātā apturēta vilcienu kustība šajā posmā, liecina Latvijas dzelzceļa medijiem sniegtā informācija.

Negadījumā bojāgājušo nav.

Saistītie raksti

Uz notikuma vietu aizsūtīts palīdzības vilciens. Ar tā palīdzību sliežu ceļi tikšot atbrīvoti no bojātiem transporta līdzekļiem, tomēr gaidāms, ka posms būs slēgts satiksmei vismaz līdz plkst. 12.00.

Kustība tiek organizēta pēc saraksta elektrovilcieniem no Rīgas līdz Ogrei. No Latgales puses pasažieri var nokļūt līdz Lielvārdes stacijai, kur viņus gaidīs autobusi, lai nogādātu Ogres stacijā, no kurienes varēs turpināt ceļu uz Rīgu.

Rīta vilcieni Latgales virzienā no Rīgas šobrīd nekursē.

Starptautiskie vilcieni no Maskavas un Sanktpēterburgas Rīgas Centrālajā stacijā pienāks ar 30 min kavēšanos, jo tiks sūtīti caur Jelgavu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma