Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Ķīniešus varētu interesēt loģistikas un distribūcijas centri Latvijā

Šodien Pekinā norisinās Latvijas un Ķīnas biznesa forums, kura ietvaros uzņēmēji diskutē par transporta un loģistikas jautājumiem.

Ķīnas transporta un loģistikas kompānijas varētu būt arī ieinteresētas veidot loģistikas un distribūcijas centrus Latvijā, norāda Satiksmes ministrija.

No 6. līdz 9. februārim Ķīnā norisinās Latvijas – Ķīnas Apvienotās Komitejas 8. Sēde, kuras laikā pārrunās abu valstu uzņēmējiem būtiskus ekonomiskās sadarbības jautājumus, tostarp sadarbību tranzīta, loģistikas un transporta koridoru jomā.

Latvijas transporta nozares pārstāvji iepazīstinās Ķīnas uzņēmējus gan ar tradicionālo jūras transporta koridoru caur Latvijas ostām uz NVS valstīm, īpaši Krieviju un Baltkrieviju, gan apspriedīs Latvijas tranzīta infrastruktūras priekšrocības kravu transportēšanai pa sauszemi no Ķīnas uz Eiropu, īpaši Ziemeļeiropas un Baltijas valstīm.

Komitejas sēdē piedalīsies Satiksmes ministrijas Tranzīta politikas departamenta direktors Andris Maldups, kā arī pārstāvji no valsts a/s Latvijas Dzelzceļš, Starptautiskās lidostas Rīga un Ventspils brīvostas. Sēdes ietvaros paredzētas tikšanās arī ar Ķīnas Transporta un Komunikāciju ministriju, Dzelzceļa ministriju, kā arī vairāku transporta nozares uzņēmumu pārstāvjiem.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma