Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Klaipedos Smelte kāpina konteineru apgrozījumu

MSC ienākšana kāpinājusi kravu apjomu; plāno apkalpot lielākos konteinerkuģus, trešdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Kopš 2008. gadā par Klaipedos Smelte (KS) galveno akcionāru (96%) kļuvis Nīderlandē bazētais uzņēmums Terminal Investment Limited (TIL), kas ir otras pasaules lielākās kuģniecības Mediterranean Shipping Company (MSC) meitas uzņēmums, terminālis pār- orientējas galvenokārt uz konteineru apkalpošanas biznesa paplašināšanu, sarunā ar Dienas Biznesu norāda KS valdes priekšsēdētājs Rimants Juska.

Saistītie raksti

DB jau rakstījis (2014. gada 28. maijs), ka KS pērn pabeidzis starptautiskā konteineru sadales centra izveidi. Vaicāts par veiktajām investīcijām, KS vadītājs saka, ka 10 gadu laikā vien līdz 2008. gadam tika izpirktas un nojauktas bijušās zvejas ostas ēkas 18 milj. eiro vērtībā. Savukārt pēdējo divu gadu laikā ieguldīti 73 milj. eiro. Pēc Klaipēdas ostas pārvaldes mārketinga direktora Artūra Drungila teiktā MSC ostā investējis ap 200 milj. eiro. Klaipēdas ostas pārvalde līdz 2014. gadam ieguldījusi KS izmantotajā infrastruktūrā 56,8 milj. eiro un plāno investēt vēl 25,26 milj. eiro, tostarp četru piestātņu izveidē, paplašinot teritoriju uz kanāla pusi, kā arī kanāla padziļināšanā.

Visu rakstu Klaipedos Smelte kāpina konteineru apgrozījumu lasiet 15. jūlija laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma