Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  aprīlis

  Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Ekonomika

Kompānijas Nissan vadībai šogad bonusu nebūs  3

Kompānijas Nissan pārdošanas apjomi pēdējā laikā ir vāji, turklāt kompānija ir piedzīvojusi pirmo peļņas kritumu septiņu gadu laikā, ziņo BBC. Līdz ar to kompānijas vadība šogad bonusus nesaņems.

Kompānijas vadītājs Karlos Gosns (Carlos Ghosn) akcionāriem tikšanās laikā Tokijā pavēstījis, ka vadība uzņēmusies atbildību par sliktajiem darbības rādītājiem.

Nissan šobrīd atpaliekot no konkurentiem Toyota un Honda, un akcionāri esot izteikuši bažas par nākotni. Savukārt K. Gosns atbildējis, ka šogad gaidāma Nissan biznesa uzlabošanās. "2007. būs labāks gads kompānijai Nissan," viņš akcentējis.

Nissan pērn piedzīvoja 11% peļņas kritumu, kas ir K. Gosna pirmā lielā neveiksme, kopš viņš pievienojās Nissan biznesam, pārejot tajā strādāt no kompānijas Renault 1999.gadā.

Šogad kompānija plānojot peļņas kāpumu par 4%, ko tā panākšot agresīvāk investējot automašīnu uzlabojumos un energoefektīvās tehnoloģijās.

Par automašīnu Nissan pārdošanas apjomiem Latvijā iespējams uzzināt šeit.  

 

 

 


 

Jaunākās ziņas kategorijā

Ievēlēts jauns airBaltic padomes loceklis

Ievēlēts jauns airBaltic padomes loceklis

Latvijas lidsabiedrības airBaltic akcionāru sapulcē tika ievēlēta jauna airBaltic padome un Larss Tūsens stājās iepriekšējā airBaltic padomes locekļa Ralfa Dītera Montāga Girmesa vietā. Akcionāru sapulcē tika pārvēlēti trīs līdzšinējie...

Reklāma