Dienas Bizness

 • 23 pirmdiena,
  janvāris

  Grieta, Strauta, Rebeka

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Kompānijas Nissan vadībai šogad bonusu nebūs  3

Kompānijas Nissan pārdošanas apjomi pēdējā laikā ir vāji, turklāt kompānija ir piedzīvojusi pirmo peļņas kritumu septiņu gadu laikā, ziņo BBC. Līdz ar to kompānijas vadība šogad bonusus nesaņems.

Kompānijas vadītājs Karlos Gosns (Carlos Ghosn) akcionāriem tikšanās laikā Tokijā pavēstījis, ka vadība uzņēmusies atbildību par sliktajiem darbības rādītājiem.

Nissan šobrīd atpaliekot no konkurentiem Toyota un Honda, un akcionāri esot izteikuši bažas par nākotni. Savukārt K. Gosns atbildējis, ka šogad gaidāma Nissan biznesa uzlabošanās. "2007. būs labāks gads kompānijai Nissan," viņš akcentējis.

Nissan pērn piedzīvoja 11% peļņas kritumu, kas ir K. Gosna pirmā lielā neveiksme, kopš viņš pievienojās Nissan biznesam, pārejot tajā strādāt no kompānijas Renault 1999.gadā.

Šogad kompānija plānojot peļņas kāpumu par 4%, ko tā panākšot agresīvāk investējot automašīnu uzlabojumos un energoefektīvās tehnoloģijās.

Par automašīnu Nissan pārdošanas apjomiem Latvijā iespējams uzzināt šeit.  

 

 

 


 

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Londonā sagaidīts Ķīnas konteinervilciens

FOTO: Londonā sagaidīts Ķīnas konteinervilciens    3

Pēc 18 dienu un 12,45 tūkst. km gara ceļojuma - caur Kazahstānu, Krieviju, Baltkrieviju, Poliju, Vāciju, Beļģiju un Franciju - Londonu sasniedzis pirmais tiešais konteinervilciens no Jivu pilsētas Ķīnā, vēsta ārvalstu mediji. Tā...

Reklāma