Dienas Bizness

 • 10 sestdiena,
  decembris

  Guna, Judīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

KP slēdzienu airBaltic un lidostas lietā sola ne ātrāk kā augustā  1

Konkurences padome (KP) ir saņēmusi nacionālās lidsabiedrības airBaltic iesniegumu un patlaban norit tā izvērtēšana, kā arī papildus informācijas ieguve, lai izlemtu par lietas ierosināšanu vai neierosināšanu.

Tā DB pastāstīja padomes juridiskā nodrošinājuma sektora vadītājs Antis Apsītis. Viņš arī piebilda, ka KP iesniegumu saņēmusi šā gada 5.jūlijā un attiecīgi ne vēlāk kā 30 dienu laikā no iesnieguma saņemšanas dienas tiek pieņemts lēmumu par lietas ierosināšanu vai neierosināšanu.

Saistītie raksti

Ja objektīvu iemeslu dēļ viena mēneša termiņu nav iespējams ievērot, KP ar motivētu lēmumu var to pagarināt uz laiku līdz diviem mēnešiem no iesnieguma saņemšanas dienas.

Jāatgādina, ka airBaltic vērsās KP un grasījās iesniegt prasību tiesā pret lidostu par 6 milj. Ls, saistībā ar pazeminātas tarifu maksas iekasēšanā par pakalpojumiem no īru lidsabiedrības Ryanair.

Savukārt lidosta iesniegusi 19.jūlijā Rīgas apgabaltiesā prasību par 2,5 milj. Ls piedziņu no airBaltic, ko veidojot nenomaksāti rēķini.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma