Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  aprīlis

  Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Ekonomika

KP slēdzienu airBaltic un lidostas lietā sola ne ātrāk kā augustā  1

Konkurences padome (KP) ir saņēmusi nacionālās lidsabiedrības airBaltic iesniegumu un patlaban norit tā izvērtēšana, kā arī papildus informācijas ieguve, lai izlemtu par lietas ierosināšanu vai neierosināšanu.

Tā DB pastāstīja padomes juridiskā nodrošinājuma sektora vadītājs Antis Apsītis. Viņš arī piebilda, ka KP iesniegumu saņēmusi šā gada 5.jūlijā un attiecīgi ne vēlāk kā 30 dienu laikā no iesnieguma saņemšanas dienas tiek pieņemts lēmumu par lietas ierosināšanu vai neierosināšanu.

Ja objektīvu iemeslu dēļ viena mēneša termiņu nav iespējams ievērot, KP ar motivētu lēmumu var to pagarināt uz laiku līdz diviem mēnešiem no iesnieguma saņemšanas dienas.

Jāatgādina, ka airBaltic vērsās KP un grasījās iesniegt prasību tiesā pret lidostu par 6 milj. Ls, saistībā ar pazeminātas tarifu maksas iekasēšanā par pakalpojumiem no īru lidsabiedrības Ryanair.

Savukārt lidosta iesniegusi 19.jūlijā Rīgas apgabaltiesā prasību par 2,5 milj. Ls piedziņu no airBaltic, ko veidojot nenomaksāti rēķini.
 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Ārvalstu piegādātāji vētī Rail Baltica iespējas

Ārvalstu piegādātāji vētī Rail Baltica iespējas  2

Kompānijas interesējas par iepirkumiem, noskata partnerus un izvērtē riskus, ceturtdien raksta laikraksts Dienas Bizness. Par 5,8 miljardus eiro vērto Eiropas sliežu platuma (1435 mm) jaunas dzelzceļa infrastruktūras projektu Rail Baltica...

Reklāma