Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Kravas automašīnām tehniskā apskate pēc pieraksta

No pirmdienas, 2. jūlija, tehniskās apskates stacijā Rīgā, Sēlpils ielā 6a apskati varēs veikt tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Izmaiņas apskates stacijas darbā ieviestas, lai autovadītājiem aiztaupītu laiku, kas jāpavada dīki gaidot rindā, kā arī lai atvieglotu satiksmes plūsmu tuvējās ielās, Db.lv informēja Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).

Sēlpils ielas tehniskās apskates stacija paredzēta kravas automobiļu, autobusu un citu smago transportlīdzekļu tehniskajai pārbaudei. Līdz šim tajā apskati varēja veikt rindas kārtībā. Tomēr, ņemot vērā transportlīdzekļu gabarītus, kuri brauc uz šo staciju, CSDD nolēmusi mazināt gan klientu, gan citu transportlīdzekļu vadītāju neērtības un Sēlpils ielā izstrādājusi pierakstu sistēmu.

Otra Rīgas tehniskās apskates stacija kravas transportlīdzekļiem, kas atrodas Maskavas ielā 448, pagaidām turpinās strādāt ierastajā režīmā (bez iepriekšējā pieraksta). Tomēr jau tuvākajā laikā šīs tehniskās apskates stacijas caurlaidību plānots ievērojami palielināt. Līdz ar to CSDD klientiem būtiski tiks samazināts gaidīšanas laiks, sola CSDD.

Rezervēt laiku transportlīdzekļa tehniskajai apskatei turpmāk varēs zvanot pa tālruni 7471571. Maksājumu un citu formalitāšu kārošanai CSDD aicina ieplānot 10-15 minūtes pirms transportlīdzekļa apskates sākuma.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma