GBP: 0.8641

USD: 1.1220

Ražošana

Kravas automašīnu sacīkstēs latvietis paliek ceturtais

Svētdien, 26. augustā, Smiltenē Latvijas autokrosa čempionāta Smiltene-2007 ietvaros notikušajā VIRŠI-A Kausa izcīņā kravas automašīnām pirmās trīs vietas izcīnījuši Igaunijas autosportisti, liecina VIRŠI-A sniegtā informācija.

Kravas automašīnu sacensībās Smiltenē piedalījās 16 autosportisti - kravas automašīnu vadītāji no Latvijas un Igaunijas.

VIRŠI-A Kausā 1. vietu izcīnīja Ott Kevvai (Igaunija), 2. vietu - Mait Maesaar (Igaunija), un 3. vietu - Mikk Maesaar (Igaunija), bet 4. vietu izcīnīja autosportists no Latvijas Andris Jurciņš.

VIRŠI-A komandas pārstāvis Kristaps Eglītis šajā posmā kopvērtējumā palika 12. vietā.

Sacensības noritēja trīs braucienos. Divos pusfinālos autosportistiem bija jāveic 8 apļi vairāk nekā kilometru garā trasē ar diviem ūdens šķēršļiem, bet izšķirošajā finālā - 12 apļi.