GBP: 0.8500

USD: 1.0762

Ražošana

Kravas automašīnu sacīkstēs latvietis paliek ceturtais

Svētdien, 26. augustā, Smiltenē Latvijas autokrosa čempionāta Smiltene-2007 ietvaros notikušajā VIRŠI-A Kausa izcīņā kravas automašīnām pirmās trīs vietas izcīnījuši Igaunijas autosportisti, liecina VIRŠI-A sniegtā informācija.

Kravas automašīnu sacensībās Smiltenē piedalījās 16 autosportisti - kravas automašīnu vadītāji no Latvijas un Igaunijas.

VIRŠI-A Kausā 1. vietu izcīnīja Ott Kevvai (Igaunija), 2. vietu - Mait Maesaar (Igaunija), un 3. vietu - Mikk Maesaar (Igaunija), bet 4. vietu izcīnīja autosportists no Latvijas Andris Jurciņš.

VIRŠI-A komandas pārstāvis Kristaps Eglītis šajā posmā kopvērtējumā palika 12. vietā.

Sacensības noritēja trīs braucienos. Divos pusfinālos autosportistiem bija jāveic 8 apļi vairāk nekā kilometru garā trasē ar diviem ūdens šķēršļiem, bet izšķirošajā finālā - 12 apļi.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...