Dienas Bizness

 • 11 svētdiena,
  decembris

  Voldemārs, Valdemārs, Valdis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Kristaps Kalns, Dienas Mediji

«Kreiso» dīzeli var dabūt desmit minūtēs  21

Nelegālā tirgus daļa benzīnam Latvijā patlaban varētu būt sasniegusi jau 30%, aprēķinājusi Latvijas Degvielas tirgotāju asociācija (LDTA).

Dīzeļdegvielas nelegālā tirgus daļa vēl tiek aprēķināta, bet tirdzniecība ar to internetā notiek pilnā sparā, īpaši neslēpjoties un neuztraucoties par iespēju, ka likumsargi varētu tirgoņus notvert, izpētījusi Diena. Pēc LDTA aprēķiniem, valsts budžetā šādā veidā nenonāk vairāki desmiti, iespējams, pat simts miljoni latu.

Saistītie raksti

«Man katru nedēļu no Krievijas atved 400 litru izcilas kvalitātes dīzeļa. Visi pērk un brīnās, cik labi mašīna brauc. Tas dīzelis mašīnai der arī ziemā, pats šorīt izbraucu, strādāja lieliski,» savas preces kvalitāti slavē Dienas sazvanītais tirgonis. Uz Rīgu gan viņš savu mantu nevedot, bet gribētāji varot atbraukt pakaļ pie viņa uz mājām Rīgas –Pleskavas šosejas malā, Alūksnes apkārtnē, un tas esot tā vērts – viņš litru degvielas tirgo par 60 santīmiem, bet, ja pērk vairumā, varot runāt arī par atlaidēm.

Tomēr autoservisu speciālisti prognozē, ka šajā ziemā, pieaugot nelegālās degvielas apjomam, automašīnām ar dīzeļmotoriem sagaidāmas problēmas, jo no Krievijas nelikumīgi ievestā vasaras dīzeļdegviela paralizēs motora darbību. Par to liecinot pērn pieredzētais.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma