Dienas Bizness

 • 20 pirmdiena,
  februāris

  Vitauts, Smuidra, Smuidris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8572

  USD: 1.0650

Ražošana

Kreiss no Domenikss pirks 200 kravas auto

Autopārvadājumu uzņēmums SIA Kreiss un SIA Domenikss noslēdzis līgumu par kopumā 200 Mercedes-BenzActroskravas kravas automobīļu iegādi. Maija pirmajās dienās uzņēmums jau saņēmis 35 no 200 kravas auto, informē Domenikss pārstāve Ilze Priedīte.

Mercedes-BenzActros automobiļi ir aprīkoti ar FleetBoardsistēmu, kas ļauj sekot un analizēt automobiļa ekspluatācijas parametrus, vadītāja braukšanas stilu, atrašanās vietu un darba laika kontroli. Actros inovatīvā PPC sistēma efektīvi vada ātrumkārbu atkarībā no ceļa reljefa. Tāpat visu automobiļu komplektācijā ietilpst BIGSpace kabīne, kas ar plašo salonu ir ergonomikas meistardarbs un ir izcili piemērota darbam diviem šoferiem, tāpēc tajā ir ērti gan strādāt, gan atpūsties.

Domājot par autovadītāju komfortu un drošību, visiem 200 automobiļiem ir nodrošināts pilns drošības aprīkojums, kurā ietilpst stabilitātes kontroles sistēma, aktīvā bremzēšanas sistēma, aktīvā kruīza kontrole, noguruma asistents, joslu brīdinājuma sistēma un drošības spilvens.
 

Komentāri

Reklāma