Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Kuģis Nijord aizturēts, sākta izmeklēšana

Maltas karoga kuģim Nijord, kas naktī no 21. uz 22. janvāri Irbes šaurumā uzskrēja sēklim, noformēta aizturēšana, Db.lv informēja Latvijas Jūras administrācijas (JA) sabiedrisko attiecību speciāliste Sarma Kočāne. Pēc kuģa novilkšanas no sēkļa JA Kuģošanas drošības inspekcijas (KDI) inspektori veica sākotnējo pārbaudi, kuras laikā konstatēti vairāki pārkāpumi.

Kuģis ir nogādāts Ventspils ostā, kur ūdenslīdēji veiks kuģa korpusa apskati, lai būtu iespējams izvērtēt, vai kuģis var doties uz Rīgu. Rīgas ostā plānots veikt kuģa remontu. KDI inspektori Rīgā turpinās aizturētā kuģa pārbaudi.

Vienlaicīgi uzsākta izmeklēšana par notikušo negadījumu. JA avāriju izmeklētāju uzdevums nav kriminālas vai materiālas atbildības noteikšana pret negadījumā iesaistītajām personām, bet gan informācijas apkopošana, analizēšana un rekomendāciju sagatavošana, lai novērstu līdzīgus negadījumus nākotnē un uzlabotu kuģošanas drošību.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma