Dienas Bizness

 • 23 pirmdiena,
  janvāris

  Grieta, Strauta, Rebeka

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Kuģniecība pieplacina Ventspils naftas dižumu

Ventspils naftas koncerna konsolidētais neto apgrozījums šā gada pirmajā pusē sasniedza 29,1 miljons latu, kas ir par 24,2% mazāks nekā pērn, bet zaudējumi piedzīvoti 664 tūkstošus latu apjomā pretēji 2,2 miljonu latu peļņai pirms gada.

Ventspils nafta, publicējot finanšu pārskatu, informē, ka Ventspils naftas (VN) kā mātes uzņēmuma peļņa sasniedza 3,5 miljonus latu, meitas uzņēmumi VN termināls un LatRosTrans uzrāda labu saimniecisko darbību, bet asociētais uzņēmums Latvijas Kuģniecība cietis zaudējumus (13,3 miljoni latu).

Saistītie raksti

SIA VN termināls pusgadā sasniedzis 24,2 milj. Ls apgrozījumu, bet meitas sabiedrības naftas un naftas produktu cauruļvadu īpašnieces un operatores Latvijas teritorijā SIA LatRosTrans pamatdarbības ieņēmumi 2010.gada pirmā pusgadā veidoja 5,2 milj. Ls, kas ir par 28,2% vairāk nekā pērn pirmajā pusgadā.

 

Ventspils naftas vadība norāda, ka arī pēc pārskata perioda beigām grupā ietilpstošajiem uzņēmumiem jārēķinās ar smagu un sarežģītu darbu, lai turpmāk garantētu to stabilu un veiksmīgu sniegumu, kā arī nodrošinātu visu akcionāru interešu ievērošanu. Ventspils naftas 49,5% akciju pieder Euromin Holdings (Cyprus) Limited (Vitol uzņēmums).

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma