Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Kuģniecība pieplacina Ventspils naftas dižumu

Ventspils naftas koncerna konsolidētais neto apgrozījums šā gada pirmajā pusē sasniedza 29,1 miljons latu, kas ir par 24,2% mazāks nekā pērn, bet zaudējumi piedzīvoti 664 tūkstošus latu apjomā pretēji 2,2 miljonu latu peļņai pirms gada.

Ventspils nafta, publicējot finanšu pārskatu, informē, ka Ventspils naftas (VN) kā mātes uzņēmuma peļņa sasniedza 3,5 miljonus latu, meitas uzņēmumi VN termināls un LatRosTrans uzrāda labu saimniecisko darbību, bet asociētais uzņēmums Latvijas Kuģniecība cietis zaudējumus (13,3 miljoni latu).

SIA VN termināls pusgadā sasniedzis 24,2 milj. Ls apgrozījumu, bet meitas sabiedrības naftas un naftas produktu cauruļvadu īpašnieces un operatores Latvijas teritorijā SIA LatRosTrans pamatdarbības ieņēmumi 2010.gada pirmā pusgadā veidoja 5,2 milj. Ls, kas ir par 28,2% vairāk nekā pērn pirmajā pusgadā.

 

Ventspils naftas vadība norāda, ka arī pēc pārskata perioda beigām grupā ietilpstošajiem uzņēmumiem jārēķinās ar smagu un sarežģītu darbu, lai turpmāk garantētu to stabilu un veiksmīgu sniegumu, kā arī nodrošinātu visu akcionāru interešu ievērošanu. Ventspils naftas 49,5% akciju pieder Euromin Holdings (Cyprus) Limited (Vitol uzņēmums).

 

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma