Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Kūstot sniegam, Rīgas ielās izveidojas dziļas peļķes

Sniega kušanas rezultātā Rīgā applūdušas vairākas ielas, savukārt vietām lietus ūdens pieņēmējus bloķējušas nokritušās koku lapas, informē Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvji.

Sniega kušanas rezultātā ir izveidojušās dziļas peļķes Dāliju un Dauguļu ielu krustojumā, visā garumā applūdusi Sāremas iela. Liela peļķe izveidojusies arī Gaujas ielā pie uzbrauktuves uz Gustava Zemgales gatves pārvadu - tur ar kritušajām lapām bloķēti lietus ūdens pieņēmēji, informē Satiksmes departamenta pārstāvji.

Saistītie raksti

Uz applūdušajām vietām nosūtītas ūdens atsūknēšanas mašīnas, bet ielu uzturētājiem uzdots veikt aizsprostoto lietus ūdens pieņēmēju tīrīšanu.

Savukārt Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka šovakar Rīgā vēl brīžiem snigs slapjš sniegs, bet kopumā laika apstākļi skaidrosies.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  5

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma