Dienas Bizness

 • 21 piektdiena,
  oktobris

  Urzula, Severīns

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

L-Ekspresis pasažieru skaits pērn nedaudz audzis

Pērn SIA L-Ekspresis pārvadāja 309,7 tūkstošus pasažieru, kas ir par 4,9 tūkstošiem pasažieru jeb 2% vairāk nekā 2011. gadā, liecina Lursoft informācija.

Aizvadītājā gadā SIA L-Ekspresis apgrozīja 13,3 milj.  Ls, kas ir par 878,2 tūkst. Ls jeb 7,05% vairāk nekā iepriekšējā gadā. Pārskata gads tika noslēgts ar 3,9 milj. Ls  peļņu pēc nodokļu nomaksas, liecina Lursoft dati.

Pērn uzņēmums modernizēja astoņpadsmit vagonus, kopumā ieguldot vairāk nekā 1,6 milj. Ls. Šogad tiek plānots turpināt aizsākto esošā ritošā sastāva modernizāciju, norāda uzņēmuma vadība.

Uzņēmums, sadarbojoties ar LDz Cargo, pērn veica starptautiskos pasažieru pārvadājumos trijos maršrutos - Rīga – Maskava, Rīga – Sanktpēterbura un Rīga Minska.

SIA L-Ekspresis reģistrēts 1993. gada novembrī, un šogad, veicot uzņēmuma reorganizāciju, tam pievienota SIA Universal Serviss grupa.

Uzņēmuma īpašniece ir SIA Transtrade Riga, kura savukārt pieder Igaunijas kompānijām OU Startdust Management un Transtrade.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma